Футзальна Барселона сенсаційно вилетіла із Кубка Іспанії

Каталонці пропустили два голи на останній хвилині

535
0
Facebook. Ерік

«Пеніскола» на своєму паркеті несподівано переграла каталонську «Барселону» у чвертьфіналі Кубка Іспанії з рахунком 4:3.

Для чинних володарів Кубка Іспанії все в цьому матчі починалося просто чудово, на 11-й хвилині універсальний вінгер Серхіо Гонсалес відкрив рахунок у матчі – 0:1.

На 12-й хвилині другу жовту картку отримав португальський захисник Ерік. Гості відігралися на 14-й хвилині, автором влучного удару став нападник Карлос – 1:1. На початку другого тайму Барса знову вийшла вперед, дубль оформив Серхіо Гонсалес – 1:2.

Якийсь чорний день для португальських гравців Барселони в цьому чвертьфіналі, Андре Коелью на 30-й хвилині забив у свої ворота і зробив рахунок на табло 2:2. На 34-й хвилині капітан каталонців Серхіо Лозано взяв гру на себе та знову вивів свою команду вперед – 2:3.

На останній хвилині гри сталося неймовірне, за кілька секунд нападник «Пенісколи» Карлос забив два голи і таким чином вивів свою команду до півфіналу Кубка Короля. Також за кілька секунд до кінця поєдинку футзаліст господарів Еліас отримав пряму червону, але на кінцевий результат це не вплинуло.

Нагадаємо, що минулого сезону трофей над головою піднімали саме футзалісти Барселони, вони у фіналі в овертаймі обіграли Картахену з рахунком 4:3.

Зазначимо, що Пеніскола також виступає в елітному дивізіоні країни і зараз посідає 14-те місце (19 балів) із 16 команд Прімери. Барса у свою чергу йде першою у чемпіонаті (41 очко).

Кубок Іспанії. Чвертьфінал. 20 лютого

«Пеніскола»«Барселона»– 4:3

Голи: Карлос, 14, 40, 40, Коелью (автогол), 30 – Серхіо Гонсалес, 11, 23, Лозано, 34.