1

Кременчук у класному матчі обіграв Сокіл у Києві

Боротьба за лідерство загострилася

ФХУ

Відбувся матч чемпіонату України з хокею між лідерами Соколом та Кременчуком. Гра відзначилася тим, що це перша з початку повномасштабного вторгнення росії зустріч чемпіонату з уболівальниками на трибунах.

Щодо матчу, то традиційно битва цих суперників вийшла вкрай цікавою, а перемогу з рахунком 5:4 по булітах здобув Кременчук.

Під час зустрічі Кременчук вів 3:1 завдяки дублю Віталія Ляльки, проте Сокіл у другому періоді зумів відігратися. Щоправда, під кінець 20-хвилинки гості знову вийшли вперед.

У третьому періоді Кременчук якісно оборонявся, але припустився помилки і пропустив у меншості – 4:4 і овертайм. Додатковий час пройшов без голів, а у серії булітів виграв Кременчук, красиво свої спроби реалізували Лялька і Матусевич.

Кременчук набирає 59 очок і залишається другим, а у Сокола 60 пунктів і матч у запасі.

Чемпіонат України з хокею

Сокіл – Кременчук 4:5 (по булітах) (1:2, 2:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 04:07 Лялька (Кривошапкін, Целогородцев) - 0:1, 05:45 Геворкян (Піддубний) - 0:2, 13:48 Жеребко (Бондарєв) - 1:2, 20:50 Лялька (Матусевич, Абаджян) 1:3, 26:32 Слюсар (Олексюк) - 2:3, 30:11 Захаров (Товстушко) - 3:3, 36:04 Матвієнко (Матусевич, Абаджян) - 3:4, 56:57 Захаров (Бородай - більш) - 4:4