У вільній боротьбі – без медалей. Три українці програли бронзові фінали ЧЄ

Поступилися суперникам Василь Михайлов, Денис Сагалюк та Муразі Мчедлізді

761
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Василь Михайлов

У румунському Бухаресті завершився чемпіонат Європи 2024 з боротьби. Заключним видом змагань була вільна боротьба у чоловіків.

18 лютого у втішних сутичках виступали троє українців: Василь Михайлов (до 86 кг), Денис Сагалюк (до 92 кг) та Муразі Мчедлізде (до 125 кг).

Усі вони програли бронзові фінали. Василь Михайлов поступився Осману Гочену з Туреччини (0:8), Денис Сагалюк програв нейтральному спортсмену Магомеду Курбанову (0:8 F), а Муразі Мчедлідзе не мав шансів у сутичці з Гіорги Мешвілдішвілі з Грузії (0:10).

Днем раніше українець Каміль Керімов програв бій за бронзу у ваговій категорії до 57 кг. Решта українців вибула на ранніх стадіях змагань.

Чоловіча збірна України з вільної боротьби, хоча і залишилася без медалей на ЧС, посіла 6-те місце у командному заліку (60 очок).

Раніше жіноча збірна України посіла перше місце у командному заліку ЧЄ-2024 з боротьби, завершивши виступи із шістьма медалями (1 золото, 3 срібла, 2 бронзи).