Юрай САНІТРА: «Тільки в змішаній естафеті виконали завдання»

Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону – про виступ українців на ЧС

1657
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Юрай Санітра

У чеському Новому Месті завершився чемпіонат світу з біатлону 2024 року. Останньою гонкою турніру став чоловічий масстарт, в якому збірну України представили Антон Дудченко і Дмитро Підручний.

Дудченко припустився лише однієї хиби у стрільбі та посів 20-те місце, програвши фотофініш італійцю Лукасу Гоферу. Натомість Підручний з чотирма колами штрафу став 27-м з 30 учасників.

Головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра прокоментував результати гонки.

«Для нас вже було маленькою перемогою те, що два [біатлоністи] потрапили у масстарт. Щодо старту, Антон Дудченко – найкраща гонка у сезоні. Одна хиба, але на фінішному колі дуже гарно боровся з сильними спортсменами (американцем Райтом та італійцем Гофером). Гадав, що він виграв [фотофініш], бо був візуально вище, але ні. Проте я вважаю, що 20-те місце для Антона – дуже гарний результат, особливо на фоні чемпіонату світу.

Підручний? Після двох хиб на «стійці» вже почав відчувати спину і просто доїхав до фінішу», – сказав Санітра.

Коментуючи виступи українців на чемпіонаті світу загалом, Санітра відзначив, що очікував більшого. 20-те місце Дудченка у масстарті – найкращий результат «синьо-жовтих» в особистих гонках ЧС-2024:

«Не знаю, що сказати. У цьому сезоні важко було очікувати якихось див тут. Але скажу прямо: очікував більшого, особливо у командних стартах, де наші амбіції були вищими. Думаю, що лише у змішаній естафеті виконали завдання».