Адріан ПУКАНИЧ: «Цей Марсель можна обігрувати й проходити далі»
Колишній гравець «гірників» оцінив матч в Гамбурзі
![Адріан ПУКАНИЧ: «Цей Марсель можна обігрувати й проходити далі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/139/orig_667923.jpg)
Колишній півзахисник національної збірної України й «Шахтаря» Адріан Пуканич в інтерв'ю Sport.ua розповів, кого вважає фаворитом в парі «Шахтар» – «Марсель» в 1/16 фіналу Ліги Європи з футболу:
– Можна довго дискутувати, хто був ближчий до перемоги в першому поєдинку цих суперників в Гамбурзі, але треба змиритися з тим, що доля путівки до наступного раунду визначиться тільки після матчу-відповіді в Франції.
– А Ви кому віддаєте перевагу?
– Поки що шанси 50 на 50. Але стратегічна перевага на боці «Шахтаря», який переконався, що з цим «Марселем» можна грати й перемагати. Що ж до передматчевих прогнозів, то складалося враження, що фаворити «містяни», в яких перевага в ігровій практиці, більш «зірковий» склад. Проте не все сталося так, як гадалося. Знаєте, це, як оцінювати можливості невисокого легіонера «Шахтаря» Егіналду в боротьбі на «другому поверсі» з кремезними стоперами «Марселя». Але завдяки правильному вибору позиції, високому стрибку й націленій передачі партнера саме бразилець переміг у верховій дуелі й врятував номінальних господарів від поразки в компенсований час. Як бачите, головне майстерність.
– В матчі-відповіді через тиждень «Шахтарю» не зможе допомогти центральний захисник Валерій Бондар, під питанням участь Тараса Степаненка. Їхня відсутність сильно позначиться на грі «гірників» в Марселі?
– Думаю, що ні. І не тільки тому, що в «Шахтаря» – довга лава запасних й чималий міжнародний досвід. В «гірників» ще й кваліфікований тренерський штаб, який постарається мінімізувати відсутність цих виконавців.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ОФІЦІЙНО. Максим Коваль обрав несподіване місце продовження кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696510.jpg)
![ОФІЦІЙНО. Максим Коваль обрав несподіване місце продовження кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696510.jpg)
Український голкіпер став гравцем казахстанського клубу «Єлімай»
![Бокс. Українець Абдураїмов програв поєдинок на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696629.jpg)
![Бокс. Українець Абдураїмов програв поєдинок на Олімпіаді-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696629.jpg)
Айдер не зумів пройти до наступного раунду
![ШОВКОВСЬКИЙ: «Перемога з неприємним присмаком. Дячук вибув надовго»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696663.jpg)
![Медальний залік Олімпіади-2024. Яке місце посідає Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696502.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696580.jpg)
![Шанс для Костюк. Кривдниця Світоліної вилетіла з Олімпіади від 67-ї ракетки](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696580.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![DK1961](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![vazazh](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/117/thumb_343425.jpg)
![Андрій Шевченко](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/117/thumb_343425.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Moonspell](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)