Олександрія на зборах перемогла топ-клуб Вірменії

Матч проти «Пюніка» закінчився з рахунком 3:2

620
0
ФК Олександрія

Сьогодні, 15 лютого 2024 року, відбувся товариський матч між українською «Олександрією» та вірменським «Пюніком» (Єреван). Гра закінчилася з рахунком 3:2 на користь команди Руслана Ротаня.

Домінування олександрійців на полі втілилося у забитий гол вже на 19-й хвилині. Це сталося після розіграшу кутового: після подачі Владислава Калітвінцева першим на м’ячі опинився Сергій Логінов, який майстерно, головою, переправив його у сітку воріт. Суперник швидко відігрався. Йому на це знадобилося дві хвилини.

Під завісу першого тайму «містяни» повели у рахунку. Черговий стандарт. До воріт метрів 30. Біля м’яча Владислав Калітвінцев. Він робить передачу у штрафний майданчик суперника. Першим на м’ячі опиняється Кирило Ковалець, який вправно, головою, переправляє його у сітку воріт. На 72 хвилині супернику вдається зрівняти рахунок.

Вже за три хвилини чергова атака олександрійців призводить до взяття воріт втретє. Цього разу автором голу стає Де, який вийшов на заміну у другому таймі. Наш бразилець технічно закотив круглого у дальній кут воріт, випередивши кіпера «Пюніка» — 3:2.

Футбол | 03 травня 2024, 07:44 16

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ

КОСТИШИН: «В УПЛ за якістю гри Шахтар переважає всіх своїх суперників»
Футбол | 03 травня 2024, 07:45 34