У команди Миколи Цимбала три футболісти перебувають на перегляді

595
0
ФК ЮКСА

Команда Другої ліги ЮКСА програла перший спаринг у 2024 році. На стадіоні «Бузова Арена» відбувся перший товариський матч «хрестоносців» на зимових навчально-тренувальних зборах.

Команді Миколи Цимбала, у складі якої зіграли троє футболістів на перегляді, протистояла першолігова Кудрівка-Нива.

У першому таймі декілька разів врятував команду 17-річний голкіпер Роман Шерстяних, який вперше в професіональному футболі відіграв усі 90 хвилин.

У другому таймі стався неприємний інцидент: серйозну травму отримав півзахисник «чорно-білих» Олександр Колочавін.

На 72-й хвилині підопічні Миколи Цимбала вийшли вперед: Габріель Гоуларт виконав передачу-удар у площину воріт, і мʼяч залетів у сітку.

Але господарі поля змогли не лише відігратися, а й вирвати вольову перемогу з рахунком 2:1.

У наступному спарингу ЮКСА 16 лютого зіграє проти Зорі U-19, стартовий свисток пролунає о 10:30.

Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів