Лише з однією українкою із трьох. Визначено учасниць 1/8 фіналу в Досі

Леся Цуренко продовжує боротьбу, Марта Костюк та Ангеліна Калініна завершили виступи

Getty Images/Global Images Ukraine. Леся Цуренко

13 лютого завершилися всі матчі 1/16 фіналу хардового турніру серії WTA 1000 у Досі (Катар).

Українська тенісистка Леся Цуренко несподівано обіграла Онс Жабер. Далі Леся зіграє проти Наомі Осаки, яка виграла у Петри Мартіч.

Цуренко залишилася єдиною представницею України на кортах Катару. Марта Костюк не зуміла продовжити поєдинок проти Анастасії Павлюченкової, а Ангеліна Калініна програла Альоні Остапенко.

Несподівано зі змагань у Досі вилетіла друга сіяна Коко Гофф, яка зазнала поразки від Катерини Синякової.

Перша ракетка світу Іга Свьонтек впевнено стартувала на тисячнику, розгромивши Сорану Кирстю 6:1, 6:1.