Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Інші новини
|
490
0

УАФ підписала меморандум про співпрацю с Федерацією футболу Італії

Українська асоціація футболу буде співпрацювати з італійськими колегами

УАФ підписала меморандум про співпрацю с Федерацією футболу Італії
УАФ. Габріеле Гравіна і Андрій Шевченко

Сьогодні, 13 лютого Українська асоціація футболу (УАФ) повідомила про те, що 8 лютого в Парижі новий глава УАФ Андрій Шевченко підписав меморандум про співпрацю з Федерацією футболу Італії (FIGC).

Обидві національні асоціації мають намір зміцнювати та розвивати відносини дружби та технічної співпраці, допомагаючи тренерам та молодим гравцям реалізувати свій людський і професійний потенціал, а також брати участь у спортивних та освітніх заходах в Італії.

«Я пишаюся тим, що Україна обрала Італію для початку такої важливої як з футбольної, так і з ціннісної точки зору співпраці.Ми завжди були на боці наших українських друзів через ініціативи солідарності, щоб допомогти покращити умови життя звичайних людей, а також спортивні проєкти, надаючи можливості для реєстрації в них тисячам молодих людей, які втекли від війни. Зараз ми забезпечимо ще більш структурований шлях технічної співпраці, яка має на меті гарантувати майбутнє українського футболу. З Андрієм ми дружимо протягом тривалого часу, я бажаю йому успішної роботи для своєї країни на його новій посаді», — заявив президент FIGC Габріеле Гравіна.

«Італія завжди була для мене другою домівкою, наповненою незабутніми спогадами. Я вдячний кожному італійцю за постійну підтримку з першого дня повномасштабної війни в Україні. І я з нетерпінням чекаю реалізації спільних проєктів для розвитку українського футболу», – приводить слова Шевченка УАФ.

Оцініть матеріал
(8)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

ВІДЕО. За що Андрієвський і Ротань отримали червоні в матчі Рух – Полісся
Футбол | 07 грудня 2025, 20:24 5
ВІДЕО. За що Андрієвський і Ротань отримали червоні в матчі Рух – Полісся

7 грудня львів'яни переграли вовків з рахунком 1:0 у поєдинку 15-го туру УПЛ 2025/26

Не тривога. Зіграли 20 хвилин. Романов завершив матч Металіст 1925 – Верес
Футбол | 07 грудня 2025, 16:58 63
Не тривога. Зіграли 20 хвилин. Романов завершив матч Металіст 1925 – Верес

Команди не можуть продовжити матч через проблеми зі світлом

Коментарі 0
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.