| Оновлено 13 лютого 2024, 13:34
3176
0

Гравець Челсі зізнався, чому святкував гол у ворота свого колишнього клубу

Конор Галлахер забив вирішальний м'яч для «Челсі» у поєдинку проти «Крістал Пелас»

3176
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Конор Галлахер

12 лютого відбувся матч 24-го туру АПЛ між командами «Крістал Пелас» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь «синіх».

На 90+1 хвилині півзахисник гостей Конор Галлахер забив вирішальний м'яч для «пенсіонерів» і відсвяткував взяття воріт, незважаючи на те, що виступав у складі «Крістал Пелас» з 2021 по 2022 рік.

Після завершення зустрічі Галлахер пояснив, чому вирішив відсвяткувати, а також вибачився перед уболівальниками «орлів»:

«Я люблю уболівальників Пелас. Мені прикро за них, але я не міг приховати своїх почуттів. Вибачте, уболівальники Пелас.

Цього сезону я грав на різних позиціях. Я радий відігравати будь-яку роль, яку відведе тренер. Я радий грати всюди на полі.

Почеттіно у перерві сказав нам зберігати спокій і в результаті нам вдалося перевернути гру. Чи я пробіг 13 км за матч? Чесно кажучи, забагато, чи не так?», – сказав Конор.

Відеоогляд матчу Крістал Пелас – Челсі – 1:3

(11)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 6

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів