ПОЧЕТТІНО: «Галлахер ще має час, щоб досягти рівня Лемпарда»

Тренер «Челсі» прокоментував перемогу над «Крістал Пелас»

988
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Маурісіо Почеттіно

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно прокоментував перемогу своєї команди над «Крістал Пелас» (3:1) в матчі 24 туру АПЛ. Михайло Мудрик в цій грі залишився в запасі.

«Ми були рівними в перші 45 хвилин, це дуже розчарувало. Нам потрібно відреагувати на гру. Нам потрібно уникнути цього і почати таку гру так рівно. Можливо, був фол, коли ми пропустили. Ми дуже добре почали другий тайм і забили. Це була важка гра, але я дуже задоволений.

Ми просто хочемо зміцнити нашу впевненість і усвідомити, що нам потрібно бути більш послідовними. Ми використовували двох нападників між центральним захисником і крайнім захисником. Ми поставили Густо і Чілвелла вище і рухали м'яч швидше з Енцо під номером 10. Це допомогло нам забити.

Ми бачили дві різні сторони. У першому таймі ми були такими рівними, і я був дуже розчарований. У другому таймі набагато краще, і я дуже задоволений тим, як ми завершили гру. Ми заслужили три очки.

Інтенсивність, яку ми показали, була невеликою. Ми домінували, але грали дуже повільно.

Це величезна перемога. Наше завдання — бути послідовними, але такий тип гри допоможе нам зміцнити нашу впевненість»

Я вважаю, що Френк Лемпард — легенда і один із найкращих півзахисників в історії футболу. Конор ще молодий і ще має час досягти його рівня, але він робить для нас фантастичну роботу Ми такі щасливі з ним», – сказав Почеттіно.