| Оновлено 12 лютого 2024, 01:03
4166
0

Барком-Кажани виграв у одного з лідерів польської Плюс Ліги

У п'яти партіях український клуб здобув вольову перемогу над командою «Алурон Варта»

4166
0
plusliga.pl

У неділю в польському місті Велюнь у матчі 21-го туру чемпіонату Польщі з волейболу серед чоловіків Плюс Ліги львівський «Барком-Кажани» приймав команду «Алурон Варта» (Заверце), яка перед цією грою ділила друге та третє місця в турнірній таблиці з варшавським «Проектом». Львів'яни перебували на 11 місці і в поєдинку першого кола програли супернику в гостях з рахунком 0:3.

Цю зустріч підопічні Угіса Крастіньша розпочали непогано, одразу повівши 6:2. Українці ще кілька розіграшів були попереду і лише у середині стартової партії гості зуміли вирівняти становище 12:12. Якийсь час команди йшли врівень, але після рахунку 16:16 гості зуміли взяти п'ять очок поспіль 16:21, чим визначили позитивний для себе результат 18:25.

Десь за таким саме сценарієм проходила більша частина другого сету. Знову наші волейболісти швидко пішли у відрив 4:1, 11:5, проте дозволили опонентам наздогнати себе на тій самій позначці 12:12. А коли поляки повели 17:21, здавалося, що вже нічого не завадить їм довести цю партію до перемоги. Проте львів'яни виявили справжній характер. Спочатку вони зуміли зрівняти рахунок 23:23, а потім, відігравши два сетболи, здобули вирішальну перевагу 27:25.

Третя партія вийшла не тільки рівною і завзятою, а й найтривалішою. Вона тривала рівно 40 хвилин. І лише з дев'ятого (!) сетболу гості досягли успіху – 29:31.
Щодо четвертого сету, то тут українці повели 9:5. І хоча поляки невдовзі зрівняли рахунок 11:11, українці знову пішли вперед 14:11, 19:13, після чого спокійно довели сет до перемоги 25:19.

Отже, тепер доля матчу вирішувалася на тай-брейку. На зміну сторін суперники пішли за рахунку 8:7 на користь господарів майданчика. Потім перевага львів'ян зросла до 11:8, але гості зуміли вирівняти становище 11:11. Українці першими заробили матчбол, навіть подвійний 14:12, однак і тут поляки зрівняли рахунок 14:14. І все ж таки підопічні Угіса Крастіньша цього вечора виявилися сильнішими. Спочатку точно пробив Мойзе Гуйє, а потім вдало на блоці зіграв Денніс Петровс.

А найкращим гравцем матчу було визнано капітана львівського клубу Іллю Ковальова.

«Барком-Кажани» грав у такому складі: Мойзе Гуйє (набрав 22 очки), Денніс Петровс (4), Лучано Палонськи (2), Владислав Щуров (9), Василь Тупчий (24), Ілля Ковальов (25), Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили Олег Шевченко (5), Віталій Кучер (0), Олексій Головень (0), Кристерс Дардзанс (1).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
21 тур. 11 лютого. Велюнь (Польща)
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Алурон Варта» (Заверце, Польща)

3:2 (18:25, 27:25, 29:31, 25:19, 16:14)

Таким чином, у «Баркома-Кажани» зараз 22 очки після 20 матчів та 11 місце у турнірній таблиці. В наступному турі 17 лютого наша команда зіграє на виїзді з лідером турніру та учасником Ліги чемпіонів відомим клубом «Ястшембски Вегель».