Відбулися два матчі 21-го туру Екстраліги

356
1
ФК Аврора

У суботу, 10 лютого, відбулися два матчі 21 туру української футзальної Екстраліги.

Столичний «SkyUp» удома розгромив львівський «in.IT». Роман Бакум зробив хет-трик за перші 15 хвилин матчу, а Морено, Юрій Щериця, Микита Тищенко, Микита Тменов, Микола Кібіш та Бруно забили по одному голу.

Івано-франківський «Ураган» переміг у гостьовій перестрілці зі столичною «Авророю» після нічиєї у першому таймі. Микола Грицина зробив хет-трик, ще по голу у «драконів» забили його брат Михайло та Петро Шотурма. Кияни у першому таймі повели 3:0, але втримати переможний результат не змогли.

Екстраліга, 21 тур.

10 лютого

SkyUp (Київ) – in.IT (Львів) – 9:2 (6:1).
Голи: Бакум, 1, Бакум, 7, Морено, 13, Бакум, 15, Щериця, 17, Тищенко, 18, Тменов, 30, Кібіш, 37, Бруно, 40 - Багряк, 12, Константінов, 27.

Аврора (Київ) - Ураган (Івано-Франківськ) - 4:5 (3:1).
Голи: Гуреєв, 7, Школьний, 8, Литвинов, 14, Семенченко, 31 – Мик. Грицина, 17, Мих. Грицина, 20, Мик. Грицина, 21, Шотурма, 27, Мик. Грицина, 34.