Шорт-трек. Кім і Пак виграли перші 1000 метрів на етапі Кубка світу

Корейці виграли перші змагання на середній дистанції

107
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Пак Джі Он

Південнокорейська шорт-трекістка Кім Гіль Йі перемогла на листанції 1000 метрів на п'ятому етапі Кубка світу 2023/24 у німецькому Дрездені.

У фіналі Кім на 0.075 секунди випередила Ксандру Фелзебур із Нідерландів. Замкнула призову трійку польська спортсменка Каміла Стормовська, яка виграла медаль Кубка світу вперше цього сезону.

Серед українок найкращою стала Єлизавета Сидьорко, яка посіла 22-ге місце. Світлана Репецька стала 26-ю, а Ксенія Адаменко – 29-ою.

У чоловіків переміг також спортсмен із Південної Кореї Пак Джі Он, який розділив призову трійку із двома канадцями. Фелікс Руссель другу половину дистанції йшов третім, але на фініші зміг випередити Стівена Дюбуа та стати другим. Дюбуа замкнув призову тійку.

Найкращим серед українців став Данило Федоренко, який посів 38 місце. Ростислав Леонтенко – 40-й, а Ярослав Морозов – 57-й.

(1)

Чемпіонат світу з хокею. Календар і результати матчів
Хокей | 09 травня 2024, 17:12 1

Чемпіонат світу в елітному дивізіоні пройде в Чехії

Космос у Леверкузені. Баєр відігрався з 0:2 і вийшов у фінал Ліги Європи
Футбол | 10 травня 2024, 00:03 39

«Рома» не зуміла втримати перемогу та перервати неймовірну серію німецької команди