Третій матч на міжнародному турнірі у Словаччині

6630
0
ФХУ

Збірна України U-18 з хокею продовжує виступи на міжнародному турнірі у Словаччині у рамках підготовки до чемпіонату світу у Дивізіоні 1A. Команда провела третій матч за три дні, а суперником стала Японія U-18, один з противників на ЧС.

У стартовому періоді українці закинули дві шайби, проте зберегли головну проблему, яка була у грі з Німеччиною – вилучення. Українці тричі вилучалися, але Японія свої шанси не використала. У другому періоді в рівних складах Україна мала перевагу, але проблема в тому, що знову було три вилучення. Японія нічого не реалізувала, проте проблема вкрай серйозна перед чемпіонатом світу.

У третьому періоді ситуація не змінилася, а Японія забила у більшості – це було сьоме вилучення України у матчі. Здавалося, японці поступово перехоплюють ініціативу, але Гапоненко в рівних складах вчасно зробив рахунок 3:1 і заспокоїв противника. Завершилася гра ще одним штрафом українця, який суперник не використав.

11 лютого команда завершить турнір матчем проти Словаччини U-18. Поки що українці виграли у Японії в основний час і у Німеччині в овертаймі, а також програли Словаччині U-19 по булітах.

Міжнародний турнір у Словаччині

Японія U-18 – Україна U-18 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

Шайби: 01:35 Шульга (Захаревич, Гапоненко - більш) - 0:1, 15:18 Кураєв (Виставкін, Сухицький) - 0:2, 42:48 Секи (Хотта - більш) - 1:2, 49:28 Гапоненко (Виставкін) - 1:3

Воротарі: Такасе - Батіг