Верес – АГМК – 2:1. М'ячі Шастала та Гайдучика. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд товариського матчу на зборах у Туреччині

421
0
ФК Верес

Рівненський Верес забив два м'ячі у ворота узбекистанського АГМК та здобув другу перемогу (2:1) на зимових зборах у Туреччині.

Для рівнян матч проти узбекистанського клубу став п‘ятим на зборах у Туреччині. Раніше червоно-чорні обіграли північномакедонську Бреру (3:2) і тричі зіграли унічию: зі словацьким ВіОном і данським Люнгбю (0:0), а також з чеським Яблонцем (2:2).

Підопічні Олега Шандрука першими створили гольову атаку. Після подачі з кутового головою пробивав Василь Курко – над поперечиною. Згодом Марко Мрвальєвич зіграв на випередження проти голкіпера АГМК, проте не зміг обробити мʼяча і змарнував шанс.

Зрештою кількість Верес перетворив на якість. Після навісної передачі від Віталія Дахновського з лівого флангу Марко Мрвальєвич віддав коротку передачу на Дмитра Шастала, і той впевнено переграв голкіпера (1:0). Перший гол новачка у червоно-чорній футболці.

Практично одразу міг подвоїти перевагу Марко Мрвальєвич, але заліз у офсайд. До перерви Верес продовжував домінувати. Після розіграшу штрафного удару Віталій обробив мʼяча та пробивав через себе – невлучно.

Після перерви турецький арбітр проігнорував падіння у штрафному майданчику Владислава Шарая. Узбекистанський клуб зумів витримати удар і реалізував одну з рідкісних контратак (1:1).

Втім, Верес знову зумів вийти вперед. Після надзвичайно хорошої індивідуальної гри від Дмитра Годі та удару по воротах Микола Гайдучик зіграв на добиванні (2:1).

У неділю, 11 лютого, рівненський Верес планує зіграти спаринг проти чеської Сігми.

Товариський матч. 9 лютого 2024 року, Туреччина

Верес (Рівне, Україна) – АГМК (Узбекистан) – 2:1 (1:0)

Голи: Шастал (15), Гайдучик (82).

Верес: Паст (Когут, 61), Курко (Мельник, 61), Жуліо Сезар (Вовченко, 61), Балан (Гакман, 61), Шевченко (Сміян, 61), Банада (Кучеренко, 61), Кучеров (Кухарук, 61), Шастал (В.Шарай, 46), Дахновський (Янаков, 46), Яго (Годя, 61), Мрвальєвич (Гайдучик, 61).

В.о. головного тренера: Олег Шандрук

Відеоогляд матчу

Відеозапис матчу

(1)

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 25

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів

Шон ДАЙЧ: «Миколенко завдав собі трохи більшої шкоди, ніж ми сподівалися»
Футбол | 27 квітня 2024, 23:40 1