Дніпро здобув розгромну перемогу та лідирує з нулем у графі поразок

У перший ігровий день нового бабла у Рівному господарі обіграли Запоріжжя

579
0
ФБУ

В першій грі баблу Суперліги в Рiвному зустрілися команди з нижньої частини турнірної таблиці – Кривбас та Політехніка-Галичина.

Суперників перед матчем розділяло відразу 6 перемог, проте протистояння очікувалося конкурентним. Воно вийшло саме таким (найбільший відрив однієї з команд – Політехніки-Галичини – становив лише 6 пунктів), а переможцем у підсумку став клуб зi Львова – 76:74.

У дебюті поєдинку обидві команди чудово атакували з-поза периметра: 58 відсотків успішних триочкових кидків у Кривбасу проти 45 у суперника у першій десятихвилинці. Проте саме львівський клуб зумів залишити стартову чверть за собою – 24:20. При цьому суперники мали приблизну рівність за кількістю підбирань і втрат.

Протягом усієї другої чверті Політехніка не втрачала лідерство, проте не могла відірватися далеко вперед насамперед тому, що у Кривбасу продовжувала працювати ставка на дальні кидки: 9 влучань із 20 спроб за першу половину гри.

На старті 3-ї чверті Кривбас вийшов уперед після тривалої перерви. Згодом суперники кілька разів змінювали один одного у статусі лідера аж до завершального п'ятихвилинного відрізка. В останні дві хвилини команди увійшли за +6 для Політехніки, проте за хвилину підопічні Олександра Ворони скоротили своє відставання до мінімуму (74:75). На останній хвилині гравці Кривбасу тричі кидали з-за периметра на перемогу, проте тричі хибили, і в підсумку успіх святкував львівський клуб. Для Політехніки ця перемога стала 9-ю у чемпіонаті.

У складі переможців одразу 29 очок набрав Максим Сафонов. У Кривбаса найрезультативнішим гравцем став Лейтерренс Рiд – 21 очко. На три пункти менше – в активі Микити Бiбiкова.

Дніпро спокійно обіграв Прикарпаття-Говерлу з рахунком 82:53 в стартовому для себе матчі рівненського баблу регулярного чемпіонату Суперліги.

Дніпро в першій чверті оформив двозначну перевагу, в другій довів її до 20 очок, а в третій – до 30, після чого Володимир Коваль дав зіграти тим, хто зазвичай отримує менше ігрового часу, але це до допомогло Прикарпаттю-Говерлі трішки відігратись.

Головна перевага Дніпра була в фарбі – лідер чемпіонату з-під кільця набрав 50 очок – майже стільки, скільки суперник усього за матч.

У Дніпра зразу п’ятеро гравців набрали 10+ очок, а найрезультативнішим став Станіслав Тимофеєнко з 15 очками. Відзначити слід також Михайла Горобченка, який до 13 очок додав 8 передач.

10 лютого Дніпро зіграє проти Політехніки-Галичини, а Прикарпаття-Говерла зустрінеться з Запоріжжям.

БК Рівне розпочав домашній матч із важливої перемоги з прямим конкурентом, здолавши Запоріжжя з рахунком 81:76.

Команди провели рівну гру: до великої перерви більше лідирували гості, в другій частині матчу перевага здебільшого була у рівнян, які втримали її в напруженому клатчі. Рівне краще атакував з дальньої дистанції, припустився меншої кількості втрат та ефективніше зіграв у швидкому нападі.

БК Запоріжжя мав перевагу під щитами, вдало у гостей зіграли гравці стартової п’ятірки, кожен з яких набрав не менше 11 очок. У Рівного, в свою чергу, серед стартерів варто відзначити Елайджу Джойнера, який набрав 25 очок та зробив 6 передач, а MVP гри став Олександр Шепелев, який підсилив гру, вийшовши з лави запасних, – 19 очок + 10 підбирань (РЕ 30).

БК Рівне виграв сезонну серію в Запоріжжя, закріпившись на другому місці в турнірній таблиці. Господарі майданчика продовжать домашній бабл суботнім матчем проти Кривбаса, а Запоріжжя протистоятиме Прикарпаття-Говерлі.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Рівне, ДЮСШ-4. 9 лютого

Кривбас Політехніка-Галичина74:76 (20:24, 20:18, 18:15, 16:19)

Кривбас: Бібіков 18 - 3 втрати, Тіщенко 16 + 9 пiдбирань, Мартинов 9 - 3 втрати, Мельник 4, Бречка 2 + 5 передач – старт; Рід 21 + 6 підбирань + 3 передачi, Бречко 4, Кундик 0.

Політехніка-Галичина: Сафонов 29 + 4 передачi + 3 перехоплення - 3 втрати, Качанов 12 - 3 втрати, Ходов 12, Смітюх 6, Карпюк 5 + 8 підбирань - 3 втрати – старт, Бартоломеєв 8, Станішевський 4, Пашолок 0.

Дніпро – Прикарпаття-Говерла 82:53 (21:12, 24:11, 21:14, 16:16)

Дніпро: Сорочан 10 + 7 підбирань, Тимофеєнко 15 + 6 підбирань + 5 передач, Конєв 10, Закурдаєв 8, Горбченко 13 + 8 передач – старт; Тарасенко 10, Сипало 6, Бондарчук 5, Дубоненко 5, Колдомасов 0, Вільховецький 0, Шкода 0

Прикарпаття-Говерла: А. Тимофійчук 0, Чугунов 14 + 5 підбирань, Старцев 8, Лесик 9 + 5 підбирань, Горобченко 4 – старт; Кабацюра 12, Жулавський 5, Аврахов 1 + 5 передач, Музиченко 0, Лонюк 0

Рівне – Запоріжжя 81:76 (24:23, 20:20, 21:20, 16:13)

Рівне: Джойнер 25 + 6 передач, Соловйов 13 - 4 втрат, Водолазський 9, Сміт 3, Мочалов 3 – старт, Шепелев 19 + 10 підбирань, Герасимчук 5, Тимощук 4 + 5 передач + 5 підбирань, Гаскінс 0

Запоріжжя: Сізов 15 + 11 підбирань + 3 передачі, Морозов 14 + 5 підбирань - 4 втрати, Нікітін 13 + 11 підбирань, Биков 13, Кабанов 11 – старт, Буц 10, Величко 0 + 4 передачі, Дмитренко 0, Холод 0, Покоєнко 0