Україна U-18 влаштувала шоу у грі з Німеччиною. 11 шайб, феєрія у більшості

Перемога України в овертаймі

17124
0
ФХУ

Збірна України з хокею U-18 після поразки від Словаччини по булітах провела другий матч на міжнародному турнірі, а суперником стала збірна Німеччини U-18. Важливий для українців поєдинок, оскільки німці будуть опонентом на чемпіонаті світу у Дивізіоні 1A.

У стартовому періоді головною проблемою наших хокеїстів стали вилучення, яких накопичилося на 10 хвилин часу. У результаті українці встигли закинути дві шайби, проте пропустили три голи у меншості.

Благо, німці теж вилучалися, тож вже на старті другої 20-хвилинки Україна зрівняла рахунок у більшості. Щоправда, одразу ж українці знову отримали штраф, а німці оформили четверту шайбу в більшості. Далі команди діяли на зустрічних курсах, а Україні вдалося в чудовій контратаці зробити рахунок 4:4. Але не прийшло й хвилини, як Німеччина знову вийшла вперед після помилки захисника біля наших воріт.

У третьому періоді була більш-менш спокійна гра, а юні українці все ж зуміли зрівняти рахунок під кінець 20-хвилинки. Звичайно, знову в більшості, а влучним кидком відзначився Кураєв. У підсумку основний час завершився з результатом 5:5, а 7 шайб суперники оформили у чисельній перевазі.

Овертайм вийшов тяжким, але переможним. Німеччина не реалізувала буліт після порушення нашого гравця, а у відповідь Україна провела контратаку та забила переможну шайбу силами Євтехова.

Далі Україна зіграє проти Японії U-18, ще одного суперника на майбутньому ЧС.

Міжнародний турнір у Словаччині

Україна U-18 – Німеччина U-18 6:5 (в овертаймі) (2:3, 2:2, 1:0, 1:0)

Шайби: 02:42 Шварц (більш) - 0:1, 03:17 Євтехов (Койда) - 1:1, 08:08 Косарєв (Захаревич - більш) - 2:1, 11:10 Еліас (Хандел - більш) - 2:2, 15:51 Вілхофт (Шнайдер - більш) - 2:3, 22:10 Шульга (Гапоненко, Косарєв - більш) - 3:3, 24:58 Сагер (Левандовськи - більш) - 3:4, 31:37 Кураєв (Щербак) – 4:4, 32:00 Боос (Левандовськи, Вілхофт) – 4:5, 54:57 Кураєв (Косарєв – більш) – 5:5, в овертаймі 03:47 Євтехов (Гапоненко) – 6:5

Воротарі: Семеха (Бойко) - Едер