Збірна України з розгромної перемоги стартувала в олімпійському відборі

Обіграли Південну Корею з рахунком 4:0

44100
6
ФХУ

Збірна України з хокею відкрила для себе олімпійський кваліфікаційний турнір. Першим суперником стала Південна Корея, а ми пам'ятаємо, що зі швидкими та завзятими азіатськими командами українці на всіх рівнях останнім часом грають невдало (особливо з Японією).

У стартовому періоді за рівної гри єдину шайбу забила Україна силами Мазура, який красиво обіграв воротаря після передачі Ляльки. Корея мала моменти, але впевнено діяв Захарченко. У другій 20-хвилинці Захарченко знову грав упевнено, а Україна оформила другий гол, відзначився Ворона. Все стало ясно в середині третього періоду, коли по шайбі закинули Денискін і Трахт – 4:0.

9 лютого Україна зіграє проти Польщі, фаворита групи. Поляки ЧС-2024 проведуть в елітному дивізіоні та взагалі перебувають на підйомі, тому для українців це вирішальний поєдинок. Третім суперником буде Естонія. Тільки переможець групи вийде в наступний етап відбору на Олімпіаду-2026.

Олімпійський відбір. Груповий етап

Південна Корея – Україна 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Шайби: 14:10 Мазур (Лялька, Морозов) - 0:1, 22:10 Ворона (Бородай, Куцевич) - 0:2, 49:31 Денискін (Пангелов-Юлдашев) - 0:3, 50:03 Трахт (Пересунько, Мережко) - 0:4

Воротарі: Лі - Захарченко