Україна U-18 відкрила турнір матчем з камбеком, овертаймом і булітами

Цікавий матч на старті міжнародного турніру

3888
0
ФХУ

Збірна України з хокею U-18 розпочала виступ на цікавому міжнародному турнірі у Словаччині. Першим суперником стала Словаччина U-19, яка вважається фаворитом турніру. Зазначимо, що молодіжна та юнацька збірні Словаччини виступають в елітному дивізіоні чемпіонатів світу, тоді як Україна U-18 готується до ЧС у Дивізіоні 1А.

Зустріч завершилася перемогою з рахунком 4:3 по булітах на користь Словаччини.

Українські хокеїсти добре виглядали у першому періоді та вийшли вперед завдяки реалізації більшості, шайбу закинув капітан Євтехов. Друга 20-хвилинка пройшла з перевагою Словаччини, якій вдалося відігратися. Проте зазначимо, що українці двічі відбилися у меншості, але помилка в обороні призвела до другої шайби противника. Доволі швидко господарі оформили третій гол, але Україна до сирени встигла зробити камбек.

Спершу за воротами грубо помилився воротар Клемент, що дозволило відзначитись Трипольському після відмінної передачі Захаревича, а потім українці реалізували ще одну більшість – 3:3.

У третьому періоді українці здебільшого оборонялися і зуміли тричі відбитися у меншості, перевівши зустріч до овертайму. Додатковий час пройшов без голів, хоча команди по разу влучили в штангу.

Далі Україна зіграє проти Німеччини U-18, Японії U-18 та Словаччини U-18.

Міжнародний турнір. Словаччина

Словаччина U-19 – Україна U-18 4:3 (по булітах) (0:1, 3:2, 0:0, 0:0, 1:0)

Шайби: 13:18 Євтехов (Гапоненко, Косарєв - більш) - 0:1, 28:37 Клечка (Планчар, Лаш) - 1:1, 29:53 Рідзон - 2:1, 32:11 Клечка (Лаш, Войтек) - 3:1, 32:27 Трипольський (Захаревич) - 3:2, 38:28 Койда (більш) - 3:3

Воротарі: Клемент - Батіг