| Оновлено 08 лютого 2024, 17:47
1464
0

У чоловічій Лізі чемпіонів буде новий переможець

Польська «Закса» вибула з турніру вже на стадії плей-оф, поступившись місцем турецькому «Халкбанку»

1464
0
CEV

Відбулися два із трьох повторних матчів плей-оф волейбольної Ліги чемпіонів серед чоловіків. В одному з них грав польський клуб «Закса», який три останні сезони ставав переможцем турніру. Проте цього року волейболісти із Кендзежин-Козле не зуміли навіть пробитися до чвертьфіналу, програвши за сумою двох матчів турецькому «Халкбанку».

У першій грі тиждень тому «Закса» у себе вдома виграла з труднощами в п'яти партіях, а у повторній грі у Стамбулі програла 0:3 і вибула з турніру. Таким чином, у нинішній Лізі чемпіонів буде новий переможець.

Ще одним учасником чвертьфіналу стала іспанська команда «Гуагуас» з Лас-Пальмаса. У повторному матчі вона хоча й програла чеським «Левам» 1:3 (у першому виграли іспанці 3:0), але у «золотому» сеті виявилася сильнішою 15:8.

Ліга чемпіонів з волейболу. Чоловіки
Плей-оф. Другі матчі
«Халкбанк» (Анкара, Туреччина) – «Закса» (Кендзежин-Козле, Польща)

3:0 (32:30, 25:21, 25:22)
Перший матч – 2:3

«Леви» (Прага, Чехія) – «Гуагуас» (Лас-Пальмас, Іспанія)
3:1 (25:21, 25:21, 22:25, 25:22)
Перший матч – 0:3
«Золотий» сет – 8:15

Сьогодні пізно ввечері визначиться ще один переможець плей-оф у протистоянні французького клубу «Тур» та німецького «Берлін Рециклінг». В першій грі у Німеччині виграли господарі майданчика 3:1.

А ось як виглядають пари чвертьфіналістів чоловічої Ліги чемпіонів сезону 2023-2024 років:

«П'яченца» (Італія) – «Ястшембський Вегель» (Ястшембе-Здруй, Польща)
«Зіраат Банкаси» (Анкара, Туреччина) – «Гуагуас» (Лас-Пальмас, Іспанія)
«Кучіне Лубе» (Чівітанова, Італія) – «Халкбанк» (Анкара, Туреччина)
«Трентіно» (Італія) – переможець пари «Тур» (Франція) та «Берлін Рециклінг» (Німеччина)