Полісся – Стьярнан – 1:1. Артем Козак приніс нічию. Відео голів та огляд

Дивіться відеоогляд товариського матчу, зіграного в Іспанії

184
0
ФК Полісся

Футбольний клуб «Полісся» зіграв внічию в останньому контрольному поєдинку навчально-тренувальних зборів в Іспанії.

Суперник житомирян – «Стьярнан», ісландський футбольний клуб із Гардабайра, передмістя Рейк'явіка, заснований 1960 року. Ця команда виступає в найвищій лізі чемпіонату Ісландії з футболу – Урвалсдейлд, яка ще називається Обраною лігою.

В першому таймі житомиряни провели декілька хороших атак, але до голу вони не призвели. Найкращий шанс відкрити рахунок в зустрічі в першій половині гри мав Яссін Фортюне, але м'яч, пролетівши над голкіпером ісландців, влучив у поперечину.

В другому таймі «Полісся» продовжило свої спроби створити гольову атаку, але саме «вовки» пропустили першими. На 60-й хвилині ударом у дальній кут воріт рахунок відкрив Еміль Атласон. Але вже за 11 хвилин житомиряни зрівняли рахунок. Артем Козак замкнув прострільну передачу Олександра Назаренка і не залишив шансів голкіперу «Стьярнана».

«Вовки» могли виходити уперед – непогані нагоди мали Борис Крушинський та Богдан Кушніренко. Втім, фінальний свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок зустрічі – 1:1.

Товариський матч. 7 лютого. Мурсія (Іспанія)

Полісся Житомир (Україна) – Стьярнан (Ісландія) – 1:1

Голи: Атласон, 60 – Козак, 71.

Полісся (1-й тайм): Бойко, Михайліченко, Шабанов, Чоботенко, Тейлор, Крушинський, Танковський, Назаренко, Таллес, Фортюне, Будківський.

Полісся (2-й тайм): Бойко, Михайліченко, Шабанов, Чоботенко, Тейлор (Кравченко), Крушинський, Танковський (Кушніренко), Назаренко, Таллес (Грицук), Козак, Будківський (Венделл).