Унаї ЕМЕРІ: «У другому таймі Челсі реалізував єдиний шанс зі стандарту»

Головний тренер «Астон Вілли» прокоментував поразку у Кубку Англії

1301
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Унаї Емері

7 лютого відбулося перегравання матчу 1/16 фіналу Кубка Англії між командами «Астон Вілла» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь пенсіонерів.

Після завершення зустрічі головний тренер «вілланів» Унаї Емері прокоментував поразку своїх підопічних:

«Я розчарований, що нам не вдалося досягти хорошого результату.

Ми доклали гарних зусиль і досягли гарного результату в минулому матчі, тому ми були дуже схвильовані та мотивовані на сьогоднішній поєдинок тут із нашими вболівальниками.

Ми почали дуже добре, створювали моменти та були близькі до голу. Вони створювали моменти і були уважнішими, ніж ми.

У другому таймі ми почали не так, як у першому таймі, і нам важко було створювати явні моменти. Вони реалізували єдиний шанс, який вони мали, зі стандартного положення.

За рахунку 3:0 було дуже складно, але ми мали гарний настрій, і ми відреагували, створивши моменти. Ми разом із нашими вболівальниками домагалися того, щоб забити гол та мати можливість повернути результат.

Ми забили так пізно і не встигли забити більше.

Ми намагаємося розділити кожне змагання та діємо послідовно у Прем'єр-лізі. Ми програли останню гру вдома, але в Шеффілді відреагували дуже добре, і ми збираємося повторити спробу в неділю тут, проти «Манчестер Юнайтед».

Ми намагатимемося отримати позитивну енергію та хорошу гру в нашій колективній тактиці. Ми знову зосередимося на лізі, тому що в лізі ми почуваємося сильними», – сказав Емері.

Відеоогляд матчу Астон Вілла – Челсі – 1:3