ВІДЕО. Заглембе поки що не може перемогти після призначення Хацкевича

Польський клуб провів уже чотири поєдинки в рамках підготовки до поновлення сезону

599
1
ФК Заглембе Сосновець

Польський «Заглембе» із Сосновеця провів черговий контрольний матч у рамках підготовки до поновлення сезону.

Цього разу суперником підопічних Олександра Хацкевича став представник третього за силою дивізіону країни – «Полонія» із Битома. «Заглембе» зазнав поразки з мінімальним рахунком, пропустивши єдиний м'яч на 17-й хвилині. Зазначимо, що у другому таймі ворота захищав український голкіпер Олексій Шевченко, також у спарингу взяли участь п'ятеро футболістів, які перебувають у команді на перегляді.

Додамо, що «Заглембе» провів уже чотири контрольні матчі під керівництвом Хацкевича, і поки не зміг здобути жодної перемоги – дві нічиї та дві поразки. Перший офіційний матч команда із Сосновеця проведе 18 лютого, коли прийме на своєму полі в рамках чемпіонату «Прушкув».

(2)

Автобус ПСЖ залишив стадіон у Дортмунді без Мбаппе. Стала відома причина
Футбол | 02 травня 2024, 06:35 0

1 травня «Боруссія Д» обіграла парижан 1:0 у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів