Переможний кидок Вітлі. БІПА вирвала перемогу в Мавп, виграш Київ-Баскета

Два матчі баскетбольної Суперліги відбулися 6 лютого у Южному

427
0
ФБУ

БІПА здобула ефектну перемогу в матчі регулярного чемпіонату Суперліги, здолавши в Южному Черкаські Мавпи.

Вирішальним став кидок під сирену від Келона Вітлі – американський захисник одеситів приніс своїй команді перемогу та набравши 24 очка, став найкращим гравцем матчу.

Цікаво, що ще в першій половині перевага одеситів сягала 13 очок, а після великої перерви Мавпи отримували 9 очок переваги. Але останнє слово в цьому матчі було саме за командою Олега Шевченка, у складі якої вчасно в клатчі увімкнулись американські легіонери Вітлі та Льюіс (21 очка). Також варто відзначити дабл-дабл Ткаченка, який набрав 12 очок та зібрав 14 підбирань.

БІПА перемогла Мавпи вперше в сезоні, скоротивши відставання в сезонній серії. Черкасці закриють бабл в Южному матчем проти Старого Луцька, а БІПА зіграє проти Київ-Баскета.

Другий ігровий день южненського бабла розпочинали Старий Луцьк та Київ-Баскет. Напередодні обидві команди виграли свої поєдинки, а цього разу другий поспіль успіх у баблі святкував Київ-Баскет – 68:62.

Кияни стартували з ривка 8:0, який вони організували в перші дві хвилини. При цьому підопічні Дмитра Забірченка реалізували дві перші триочкові спроби. Старий Луцьк у відповідь став знаходити свої шанси у трисекундній зоні суперника та в атаках з дальньої дистанції. Щоправда, це лише дозволило не дати Київ-Баскету збільшити свій гандикап.

Столична команда залишила першу чверть за собою, перевершивши суперника за кидковими показниками і кількістью підбирань. А ось у 2-й чверті хід гри змінився. Старий Луцьк спочатку організував ривок 7:2, а наприкінці 17-ї хвилини вперше у цьому протистоянні вийшов уперед (28:26). Саме в цьому десятихвилинному відрізку до луцької команди перейшло лідерство в точності кидків з гри та з лінії. Проте останнє слово в першій половині гри залишилося за Київ-Баскетом, який на велику перерву пішов із гандикапом в одне володіння (32:30).

Друга половина гри вийшла такою ж конкурентною. У чверті N3 не можна було віддати комусь перевагу, а ось на старті заключної гандикап Київ-Баскета склав 6 пунктів. Кияни впродовж усієї вирішальної десятихвилинки утримували суперника на дистації і в підсумку здобули над ним третю перемогу в сезоні та 13-ту загальну в першостi.

У складі переможців 16 очок набрав Брентлі Байнум. 13 очок – в активі Максима Зайцева. У Старого Луцька найрезультативнішим гравцем став Стейсі Томас – 12 очок. На один пункт менше – в активі Володимира Коцька.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

Южне, СК Олімп

Старий Луцьк – Київ-Баскет – 62:68 (13:20, 17:12, 16:15, 16:21)

Старий Луцьк: Томас 12 + 4 підбирання, Джексон 8 + 5 підбирань + 4 передачi + 4 перехоплення – 6 втрат, Мусієнко 4 – 3 втрати, Маркiв 3, Бедлiнський 0 – старт, Коцько 11 + 4 підбирання, Дейна 9 + 8 підбирань, Прозапас 8, Липовцев 5, Дюпін 2 + 3 перехоплення.

Київ-Баскет: Байнум 16 + 8 підбирань, Зайцев 13 + 3 перехоплення, Буренко 8 + 7 пiдбирань + 4 передачi – 7 втрат, Кісільчук 7, Заплотинський 4 + 12 підбирань + 4 блокшоти – старт; Кошеватський 10, Хаймон 5, Стародуб 3, Когут 2, Юрченко 0, Фреш-Стаханов 0.

Черкаські Мавпи – БІПА 67:68 (15:23, 21:12, 18:17, 13:16)

Черкаські Мавпи: Далкорт 21 + 6 підбирань, Агафонов 14 + 8 підбирань + 3 передачі – 4 втрати, Новіков 5, Марченко 3 – старт, Скіра 7 + 8 підбирань, Руслов 2, Кузнецов 0, Мітіріч 0

БІПА: Вітлі 24, Льюїс 21 + 6 підбирань, Ткаченко 12 + 14 підбирань, Кадигроб, Рябчук 0 – старт, Соловей 4, Баранов 3, Бугорський 2, Шашков 2, Рудик 0

Турнірна таблиця

Новий шанс збірної України. Анонс чемпіонату світу з хокею
Хокей | 27 квітня 2024, 12:15 5

Команда Дмитра Христича спробує вийти до Дивізіону 1A

Прощавайте, єврокубки? Схоже, Дніпро-1 відмовляється від колишніх амбіцій
Футбол | 27 квітня 2024, 10:28 24

Рік тому команда рвалася в ЛЧ, а зараз може залишитися без континентальних турнірів