Лунін зіграв сухий матч. Реал із дублем Хоселу впорався на виїзді з Хетафе

«Реал» набрав 57 очок і повернув собі лідерство, обійшовши «Жирону»

6051
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Андрій Лунін

У матчі 20-го туру іспанської Ла Ліги «Реал» на виїзді переміг «Хетафе» з рахунком 2:0.

33-річний нападник Хоселу оформив дубль, забивши голи на 14-й та на 56-й хвилинах.

Український воротар галактикос Андрій Лунін провів на полі весь матч та залишився сухим. Голкіпер запам'ятався суперсейвом у другому таймі, на 73-й хвилині.

Команда Карло Анчелотті має вже 6 перемог поспіль у Ла Лізі.

«Реал» набрав 57 очок і повернув собі лідерство, обійшовши «Жирону» на два бали (55). «Хетафе» має 29 пунктів та замикає топ-10 у чемпіонаті Іспанії.