Юліан Бойко програв у напруженому чвертьфіналі чемпіонату світу WSF U-19

Українець поступився в поєдинку проти Олівера Сайкса з Англії з рахунком 3:4

3385
0
WSF

В албанському Големі проходить чемпіонат світу зі снукеру серед юніорів U-19 – 2024 WSF Junior Championships U-19.

18-річний український снукерист Юліан Бойко у напруженій боротьбі програв матч 1/4 фіналу проти Олівера Сайкса з Англії (3:4).

Бойко виграв стартовий фрейм, але віддав другий (1:1). Потім Юліан знову вийшов уперед і мав шанс вирвати 4-ту партію в тактичній боротьбі, проте англієць зумів зрівняти рахунок (2:2).

Двома вдалими підходами український снукерист взяв 5-й фрейм і опинився за крок від перемоги (3:2). Однак Юліан прикро втратив 6-й фрейм, і суперник перевів гру у вирішальну партію (3:3).

У напруженому фінальному 7-му фреймі Юліан не впорався з напругою і поступився супернику з підсумковим рахунком 3:4.

Олівер Сайкс потім програв у півфіналі Бульчу Ревесу з Угорщини (1:4), суперником якого у фіналі став китаєць Гонг Ченжи, який розгромив Хамзу Ілляса з Пакистану (4:0).

Далі 3 лютого Юліан Бойко та інші українські снукеристи стартують у дорослому чемпіонаті WSF зі снукеру – WSF Championships 2024.

Видеозапись финального дня турнира

Оновлено. У фіналі Бульчу Ревес із Угорщини переміг китайця Гонг Ченжі (5:3)

(3)

Шедевр у Крусіблі. Хіггінс зробив камбек у вирішальному фреймі з Алленом
Снукер | 30 квітня 2024, 19:05 1

На чемпіонаті світу 2024 зі снукеру Джон Хіггінс повернув роки назад

Скільки заробила Жирона з Довбиком і Циганковим за вихід до Ліги чемпіонів?
Футбол | 06 травня 2024, 23:14 2

Кожен клуб, який вийшов у головний єврокубковий турнір 2024/25, отримає £15.9 млн