| Оновлено 01 лютого 2024, 11:36
15711
32

Арсенал ухилився від кулі, навіть Нуньєс забив би. Фани Челсі – про Мудрика

31 січня лондонці поступилися «Ліверпулю» з рахунком 1:4, а Михайло втратив супершанс відзначитись

15711
32
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

31 січня відбувся матч 22-го туру АПЛ між командами «Ліверпуль» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь підопічних Юргена Клоппа.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на другий тайм замість Ноні Мадуеке.

На 51-й хвилині Михайло втратив супермомент відзначитися. Українець невдало підлаштувався під м'яч і пробив вище воріт.

Після завершення зустрічі тренер лондонців Маурісіо Почеттіно заявив, що якби Мудрик реалізував той шанс, то гра могла б піти зовсім інакше, а вболівальники «пенсіонерів» жорстко розкритикували гру Михайла:

kevin_thusi: «Стерлінг, Мудрик та Броя не можуть бути гравцями «Челсі» наступного сезону. Мені набридли ці клоуни».

bk_sultan95: «Мудрик просто дуже посередній гравець, йому дуже важко займатися основами футболу».

SauravPaul05: «Наші вінгери такі лайнові. Мадуеке, Мудрик, Стерлінг зараз просто циферки в складі. Мадуеке та Мудрик не підходять для «Челсі». Чим раніше люди це зрозуміють, тим краще».

randy: «Я завжди думав, що Мудрик стане краще, але, боже мій, що за ж**а».

Don Mutati: «Арсенал» ухилився від кулі. Мудрик такий лайновий чувак. Навіть Нуньєс забив би це».

oluwaboyng: «Як мені це забути. Мудрик – нуль класу».

fania37840: «Тепер я не маю сил більше захищати Мудрика. Як ти не влучив, чувак».

billahibarkley: «Мудрик мене вбиває, він навіть елементарні моменти не може забити. Це жахливо».

diasnation: «Хайлайти Мудрика у матчі з Ліверпулем:»

IamPrinceSanya2: «Що я розповім онукам про Михайла Мудрика?»

Відеоогляд матчу Ліверпуль – Челсі – 4:1