Форвард Ліверпуля встановив унікальне антидосягнення АПЛ у матчі з Челсі

Дарвін Нуньєс 4 рази за поєдинок із лондонцями влучив у стійку воріт

3224
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Дарвін Нуньєс

31 січня відбувся матч 22-го туру АПЛ між командами «Ліверпуль» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь підопічних Юргена Клоппа.

24-річний уругвайський форвард господарів Дарвін Нуньєс вийшов на поле з перших хвилин і відіграв увесь поєдинок. За зустріч Дарвін оформив 1 асист і 4 рази влучив у стійку.

Нуньєс став першим гравцем в АПЛ як мінімум за 20 років (подібну статистику почали вести з сезону 2003/04), який зумів 4 рази влучити у каркас воріт, але так і не забивши після цих пострілів.

Тепер у Нуньєса 11 ударів у стійку або поперечину в поточній кампанії, що є найбільшою кількістю серед усіх гравців топ-5 ліг.

На 45+2-й Дарвін не забив з пенальті (влучивши у стійку). Для уругвайця це перший 11-метровий із 12 за кар'єру, який він не зумів реалізувати.

У сезоні 2023/24 Нуньєс зіграв 21 матч в АПЛ (1299 хвилин), у яких забив 7 голів і оформив 7 гольових передач.

Футбол | 03 травня 2024, 07:44 23

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ