| Оновлено 01 лютого 2024, 01:41
39824
8

У кого 9.1? Стала відома оцінка Мудрика за матч АПЛ Ліверпуль – Челсі

31 січня лондонці поступилися 1:4 підопічним Клоппа, Михайло вийшов на поле на другий тайм

39824
8
Getty Images/Global Images Ukraine. Конор Бредлі та Михайло Мудрик

31 січня відбувся матч 22-го туру АПЛ між командами «Ліверпуль» та «Челсі». Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь підопічних Юргена Клоппа.

Український вінгер лондонців Михайло Мудрик розпочав поєдинок на лаві запасних та вийшов на поле на другий тайм замість Ноні Мадуеке.

Після завершення зустрічі статистичний портал WhoScored поставив українцеві оцінку в 5.8 балів. Такий показник українця є найгіршим серед гравців «синіх» нарівні з Мойсесом Кайседо та Беном Чілвеллом.

За матч Мудрик віддав 10 точних передач з 10 (100%), двічі неточно навісив, 25 разів доторкнувся до м'яча, 1 раз пробив повз ворота, виграв 4 єдиноборства, 9 раз втратив володіння, 1 раз сфолив, двічі заробив на собі фол, 1 раз відібрав м'яч і 1 раз обіграв суперника за допомогою дриблінгу.

Найкращим гравцем поєдинку став Конор Бредлі (9.1) на рахунку якого 2 асисти та 1 забитий гол.

Оцінки WhoScored за матч Ліверпуль – Челсі – 4:1