«Ліверпуль» приймає на своєму полі «Челсі»

5532
9
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У середу, 31 січня, відбувається матч 22-го туру чемпіонату Англійської Прем'єр-ліги, в якому грають «Ліверпуль» і «Челсі».

Гра проходить в Ліверпулі на стадіоні «Енфілд». Станом на 65-ту хвилину рахунок у матчі 2:0 на користь господарів.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик розпочав матч у запасі та вийшов на поле на початку 2-го тайму. Уже через п'ять хвилин після стрімкої атаки гостей Мудрик змарнував прекрасну нагоду забити, пробивши вище воріт.