Без українця Полуяна Мілон програв у першому чвертьфіналі Кубка ЄКВ

На майданчику суперників грецький клуб зазнав поразки у трьох партіях

310
0
CEV

Сьогодні у німецькому місті Люнебург відбувся перший матч 1/4 фіналу чоловічого Кубка ЄКВ з волейболу. Місцевий «СВГ» приймав команду «А.О.N.S. Мілон» із передмістя грецької столиці Афін Неа-Смірні. У складі гостей цього сезону виступає гравець національної збірної України Тимофій Полуян, проте до Німеччини він не прилетів. Дещо раніше наш волейболіст отримав травму, через що також пропустив поєдинок попереднього туру чемпіонату Греції.

Без українця «Мілон» програв у трьох партіях, причому в жодній з них так і не зумів дістатись позначки у двадцять очок.

Кубок ЄКВ з волейболу. Чоловіки
Чвертьфінал. Перший матч. 31 січня
«СВГ» (Люнебург, Німеччина) – «А.О.N.S. Мілон» (Неа-Смірні, Греція)

3:0 (25:19, 25:19, 25:16)

У цьому ж турнірі інший грецький клуб «Олімпіакос» приймав турецький «Аркас» і здобув перемогу з рахунком 3:2.

«Олімпіакос» (Пірей, Греція) – «Аркас» (Ізмір, Туреччина)
3:2 (26:24, 21:25, 27:25, 23:25, 15:7)

Трохи згодом сьогодні завершиться ще один чвертьфінальний матч «Гріньярд» (Маасейк, Бельгія) – «Фенербахче» (Стамбул, Туреччина). Цікаво, що у складі господарів майданчику цей сезон розпочинав інший український волейболіст Назар Гетьман, але останнім часом він рідко потрапляє до заявки.

Четвертий матч 1/4 фіналу Кубка ЄКВ два польські клуби «Ресовія» (Жешув) та «Алурон Варта» (Заверце) проведуть у четвер 1 лютого.

Нагадаємо, що також завтра 1 лютого зіграє свій перший поєдинок плей-оф у жіночій Лізі чемпіонів український «Прометей» (Дніпро). В румунському місті Міовені підопічні Івана Пєткова прийматимуть відомий турецький клуб «Екзачібаші» (Стамбул).