| Оновлено 28 сiчня 2024, 03:15
1127
0

Сенсація була близько. Асист Сидорчука допоміг Вестерло не програти Генту

Аутсайдер чемпіонату Бельгії несподівано зіграв унічию з клубом із топ-4 з рахунком 2:2

1127
0

27 січня відбувся матч 22-го туру чемпіонату Бельгії між командами «Гент» та «Вестерло». Гра завершилась із рахунком 2:2.

Український футболіст гостей Сергій Сидорчук вийшов на поле із перших хвилин. На 17-й хвилині українець віддав асист на Ромео Вермана.

На 44-й господарі зрівняли рахунок і до 87-ї все йшло до нічийного результату. Тоді Ніколас Мадсен реалізував пенальті і вивів «Вестерло» вперед, але на 90+7-й «Гент» все ж таки зумів вирвати 1 очко – забив Омрі Ганделмен.

Наразі Сидорчук та Ко посідають 11-те місце у таблиці чемпіонату з 22 очками. Від зони вильоту «Вестерло» відокремлює всього 1 позиція та 1 бал.