Немчанінов і Бандура в спарингу не грали

1639
0
ФК Минай

Команда «Mинай» сьогодні, 27 січня, в спарингу розтрощила друголіговий «Рух-2» – 6:0.

Це перша звитяга «містян» в контрольних матчах під орудою керманича Желько Любеновича.

Рахунок на 21 хвилині відкрив орендований у «Кривбаса» Денис Устименко, решта голів в активі Тимура Корабліна (два), Павла Тищука, Артура Ременяка та Андрія Булези.

За інформацією Sport.ua, через застуду не грали Дмитро Немчанінов, якому сьогодні виповнилося 34 роки, та Олександр Бандура. Після повернення останнього до «Mиная» розташування закарпатців залишив воротар Владислав Кучерук, що був на перегляді.

Серед потенційних новачків найближче до підписання контакту півзахисник Павло Тищук, який раніше виступав за «Ужгород».

Наступний контрольний матч «Mинай» проведе 31 січня з «Хустом».

Товариський матч, 27 січня

Минай – Рух-2 Львів – 6:0

Голи: Устименко, 21, Кораблін, 34, 72, Тищук, 49, Ременяк, 58, Булеза, 62.

Минай: Росул, Дмитрук, Скиба, Чуєв, Прокопчук, Корнійчук, Петько, Вітенчук, Кораблін, Устименко, Демиденко.

Після перерви на поле вийшли: Ольховий, Ременяк, Тищук, Булеза, Семотюк, Малакі, Максименко.