0

Дебют Михайліченка. Полісся пропустило від екс-форварда Динамо в Іспанії

Житомирський клуб розписав мирову з ФК «Сталь» Мелець із рахунком 1:1

ФК Полісся

27 січня відбувся товариський матч між командами «Полісся» (Україна) та «Сталь» Мелець (Польща). Гра завершилась із рахунком 1:1.

Єдиний гол у складі українського клубу забив Артем Шабанов (57), а за польський колектив відзначився Ілля Шкурін (26), який свого часу виступав за київське «Динамо».

Зазначимо, що захисник Богдан Михайліченко провів перший матч за «Полісся». Він підписав контракт із клубом 25 січня.

Житомиряни провели другий спаринг в Іспанії у 2024 році. 23 січня «Полісся» обіграло «Реал» Мурісю (Б) з рахунком 2:1.

Наступний матч для підопічних Юрія Калитвинцева заплановано на 2 лютого проти шведського «Кальмара».

Товариський матч. 27 січня

Полісся – Сталь Мелець – 1:1

Голи: Шабанов, 57 – Шкурін, 26

Полісся, склад на 1 тайм: Бойко, Михайліченко, Шабанов, Чоботенко, Тейлор, ГНП, Танковський, Макуана, Грицук, Козак, ГНП (Аріелсон).

Полісся, склад на 2 тайм: Поспєлов, Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Кравченко, Танковський (Кушніренко), Крушинський, ГНП (Мустафаєв), Макуана (Назаренко), Фортюне, Аріелсон (Будківський).