2012
4

Один з найгірших. Стала відома оцінка Миколенка за автогол проти Лутона

Український захисник «Евертона» провів на полі весь матч

Сьогодні, 27 січня 2024 року, відбувся матч 1/16 фіналу Кубка Англії між «Евертоном» та «Лутоном». Перемогу з рахунком 2:1 здобула команда гостей.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі і на 39-й хвилині відзначився автоголом. Такий перфоманс 24-річного футболіста статистичний портал WhoScored оцінив у 6.4 балів, що є другою найгіршою оцінкою серед гравців стартового складу «Евертона» та 6-ю серед всіх футболістів, що вийшли на поле з перших хвилин.

Найкращим гравцем зустрічі визнано центрального захисника «капелюшників» Тедена Менгі, який здійснив 17 захисних дій та отримав оцінку 7.7.