Верес у контрольному матчі обіграв Бреру з Північної Македонії

Підопічні Олега Шандрука переможно розпочали тренувальний збір у Туреччині

608
0
ФК Верес

У п'ятницю, 26 січня, рівненський «Верес» провів перший контрольний матч на зборі в Туреччині. Суперником підопічних Олега Шандрука став клуб «Брера» Струмиця із Північної Македонії.

Рівненці швидко вийшли вперед після влучного удару Гайдучика, а в середині першого тайму Годя подвоїв перевагу. До перерви суперник скоротив відставання в рахунку, але у другому таймі Владислав Шарай забив третій м'яч. Невдовзі футболісти «Брери» знову зробили рахунок мінімальним, але врятувати гру не змогли.

У підсумку, 3:2 – «Верес» із перемоги стартує на тренувальному зборі в Туреччині.

Контрольний матч. 26 січня

«Верес» (Рівне) – «Брера» (Струмиця, Північна Македонія) – 3:2

«Верес» (1 тайм): Когут, Балан, Кучеренко, Вовченко, Сміян, Яго, Кучеров, Дахновський, Світюха, Годя, Гайдучик.

«Верес» (2 тайм): Паст, Баран, Мельник, Жуліо Сезар, Шевченко, Кухарук, Курко, Шестаков (Ковалюк, 82), В. Шарай, С. Шарай, Мрвальєвич.

Голи: Гайдучик, 5, Годя, 28, В. Шарай, 63 – Мілованович, 35, Рістовскі, 69.