Довбик і Циганков вилетіли з Кубка Іспанії. Мальорка шокувала Жирону
Каталонці поступилися з рахунком 2:3
![Довбик і Циганков вилетіли з Кубка Іспанії. Мальорка шокувала Жирону](https://pic.sport.ua/images/news/0/16/119/orig_663818.jpg)
У середу, 24 січня, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка Іспанії, у якому зіграли «Мальорка» та «Жирона». Матч пройшов на стадіоні «Мальорка Сон Муа».
Каталонський клуб поступився у цьому матчі з рахунком 2:3. «Мальорка» шокувала лідера Ла Ліги трьома забитими голами ще в першому таймі. Підопічні Мічела зуміли відіграти один гол завдяки точному удару з пенальті Крістіана Стуані, а в кінці матчу забив Савіо з передачі Артема Довбика. Але на більше жиронці не спромоглися і вилетіли з Кубка Іспанії.
Український хавбек «Жирони» Віктор Циганков розпочав цей матч у старті та відіграв 60 хвилин, а Артем Довбик з'явився тільки у другому таймі та відзначився асистом.
Кубок Іспанії. 1/4 фіналу, 24 січня
Мальорка – Жирона – 3:2
Голи: Ларін, 21, Пратс, 28, 35 (пенальті) – Стуані, 68 (пенальті), Савіо 90+6.
Мальорка: Грейф, Гонсалес, Раїльо, Вальєнт, Копете, Коста (Тоні Лато, 65), Дані Родрігес (Саму Кошта, 65), Маскарель, Санчес (Морланес, 80), Ларін (Настасич, 71), Пратс (Муріки, 72).
Жирона: Хуан Карлос, Мартінес (Ян Коуту, 46), Блінд, Якобішвілі, Мігель Гутьєррес (Фернандес, 60), Алейш Гарсія, Еррера (Довбик, 46), Мартін (Торре, 73), Циганков (Порту, 60), Стуані, Савіо.
🏁 𝗙𝗜𝗡𝗔𝗟
— Girona FC (@GironaFC) January 24, 2024
⚽️ @CristhianStuani
⚽️ @OficialSavinho
🔴⚪️ #RCDMallorcaGirona pic.twitter.com/j3mPRI8Kga
Події матчу
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Другорядні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696535.jpg)
![Другорядні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696535.jpg)
Валерій Василенко – про безславний виліт нашої футбольної Олімпійської збірної
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/middle_696432.jpg)
![Світоліна програла чемпіонці Вімблдона-2024 в 1/8 фіналу Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696432.jpg)
Еліна у трьох сетах поступилася Барборі Крейчиковій в 3-му раунді Олімпійських ігор у Парижі
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696497.jpg)
![Підсумкові таблиці футбольного турніру ОІ. Визначено пари 1/4 фіналу](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696497.jpg)
![Партизан – Динамо. Прогноз і анонс на матч кваліфікації Ліги чемпіонів](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696402.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696422.jpg)
![Костюк із камбеком обіграла 8-му ракетку і вийшла до 1/4 фіналу Олімпіади](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/small_696422.jpg)
Що він Довбика береже, ніби то 32-річний ветеран? Довбик грає по 65-70 хв. При цьому не бігає від бровки до бровки, а товчеться на місці. Він не устає настільки, аби давати йому відпочивати. Він та Коуту мали грати з перших хвилин. А не вийти, коли команда програє три м'ячі і сидить вся у захисті.
вина тренера в цій поразці найбільша. взагалі незрозуміла тактика на гру. якщо не треба кубок - треба було вилітати раніше і берегти сили на чемпіонат. а так випускай в цьому матчі на початку основу, роби хороший заділ в 1-2 м'ячі і далі грайся собі замінами. а так настільки провального першого тайму з боку однієї команди я давно не пригадую.
Мічел винен на усі 100%. повністю провалив гру. я дуже розчарований, дуже
Потрібно було і Довбика в основі випускати на весь поєдинок. Тоді розвиток гри був би інший. З Циганковим все вдало вийшло. Шістдесят хвилин відіграв й на заміну. Але щодо Довбика, то тут Мічел трохи схибив. Ну, нічого, буває. Дивимось далі.
https://prnt.sc/FXV44pORbN_D