Довбик и Цыганков вылетели из Кубка Испании. Мальорка шокировала Жирону

Каталонцы уступили со счетом 2:3

15419
59
Getty Images/Global Images Ukraine. Виктор Цыганков (слева)

В среду, 24 января, состоялся матч 1/4 финала Кубка Испании, в котором сыграли «Мальорка» и «Жирона». Матч прошел на стадионе «Мальорка Сон Муа».

Каталонский клуб уступил в этом матче со счетом 2:3. «Мальорка» шокировала лидера Ла Лиги тремя забитыми голами еще в первом тайме. Подопечные Мичела сумели отыграть один гол благодаря точному удару с пенальти Кристиана Стуани, а в конце матча забил Савио с передачи Артема Довбика. Но на большее жиронцы не удосужились и вылетели из Кубка Испании.

Украинский хавбек «Жироны» Виктор Циганков начал этот матч в старте и отыграл 60 минут, а Артем Довбик появился только во втором тайме и отличился ассистом.

Кубок Испании. 1/4 финала, 24 января

Мальорка – Жирона – 3:2

Голы: Ларин, 21, Пратс, 28, 35 (пенальти) - Стуани, 68 (пенальти), Савио, 90+6.

Мальорка: Грейф, Гонсалес, Раильо, Вальент, Копете, Коста (Тони Лато, 65), Дани Родригес (Саму Кошта, 65), Маскарель, Санчес (Морланес, 80), Ларин (Настасич, 71), Пратс (Мурики, 72).

Жирона: Хуан Карлос, Мартинес (Ян Коуту, 46), Блинд, Якобишвили, Мигель Гутьеррес (Фернандес, 60), Алейш Гарсия, Эррера (Довбик, 46), Мартин (Торре, 73), Цыганков (Порту, 60), Савио, Стуани.

90’ +6
ГОЛ ! Мяч забил Савио (Жирона).
68’
ГОЛ ! С пенальти забил Кристиан Стуани (Жирона).
67’
Антонио Раильо (Мальорка) получает красную карточку.
35’
ГОЛ ! С пенальти забил Абдон Пратс (Мальорка).
28’
ГОЛ ! Мяч забил Абдон Пратс (Мальорка).
21’

Pavel_i_CO
Перший тайм повністю провалили. Ну що ж, тепер вболіваємо за Жирону і наших хлопців в ЛаЛізі. Ну а Довбика з черговою гольовою передачею
anacreon
Бо не треба було Довбика і Коуту саджати, ніби то якесь несерйозний матч.
Що він Довбика береже, ніби то 32-річний ветеран? Довбик грає по 65-70 хв. При цьому не бігає від бровки до бровки, а товчеться на місці. Він не устає настільки, аби давати йому відпочивати. Він та Коуту мали грати з перших хвилин. А не вийти, коли команда програє три м'ячі і сидить вся у захисті.
Ярослав 999
Самі винні
Viktor Shuper
найгірший матч сезону з боку Жирони.
вина тренера в цій поразці найбільша. взагалі незрозуміла тактика на гру. якщо не треба кубок - треба було вилітати раніше і берегти сили на чемпіонат. а так випускай в цьому матчі на початку основу, роби хороший заділ в 1-2 м'ячі і далі грайся собі замінами. а так настільки провального першого тайму з боку однієї команди я давно не пригадую.
Мічел винен на усі 100%. повністю провалив гру. я дуже розчарований, дуже
VARioR
Ну, все-таки, матчі кубку і чемпіонату різні речі. Якщо хотіли, дійсно, зробити акцент на вихід 1/2, то відразу бойовий склад і високий пресинг. Можна було б , принаймні, гру перевести в екстратайм. А так хотіли " економно" зіграти, думаючи про чемпіонат. В неділю непростий виїзд до Сельти, тому всі сили будуть зосереджені на той матч.
AndiM
Якщо хотіли виграти кубок, то потрібно виставляти стартові склади а не х-нею займатись. І заміняти циганкова на каліку порту в кожному матчі це взагалі хвороба якась . Це нагадує придурковатого тренера аталанти, який як душевно хворий постійно міняв Малиновського і прой@#ував матчі.
Saar
Може й краще , що програли. Тепер всі сили не чемпіонат.
у команди і в другому таймі нічого не виходило практично, незважаючи на 2 забиті м'ячі. складається враження ніби хотіли на розслабоні виграти, як планували і Альмерію в чемпіонаті вигравати. і там, і тут - дві повністю провальні гри
yaroslavos
Занадто повірили в свої сили перед початком матчу. Може воно й найкраще, зосередяться на чемпіонаті
ЖОРА Жора124
З 2014 війна, люди, вчіть рідну мову!!! Це треба бути повними телепнями щоб по собачій тут писати!!)))) Я понімаю що тяжко, но треба мінятися, наша соловїна мова набагато прекрасніша, ніж цей собачій язик!!)) і то зря собаку обідив!!))
Michael Savchyn
тепер сконцентруються на чемпіонаті аби потрапити у зону ЛЧ
Dmytro11q
Деякі шановні коментатори все ж таки "наставилися". Аж до того "наставилися", що Жирона вилетіла з кубку Ла-Ліги. Мої вітання цим коментаторам).
Потрібно було і Довбика в основі випускати на весь поєдинок. Тоді розвиток гри був би інший. З Циганковим все вдало вийшло. Шістдесят хвилин відіграв й на заміну. Але щодо Довбика, то тут Мічел трохи схибив. Ну, нічого, буває. Дивимось далі.
Remark
Ватна за лупа вчора всі гроші з дотацій та виплат переселенцю злила.
Swed
Забыли указать, что Мальорка в меньшинстве уничтожила Жирону (как это принято для УПЛ))).
Remark
Ладно Довбик вилетів з кубку, там хоч на перемогу суперника коф десь 3 був; а як же Трубін? Там взагалі на перемогу суперника Трубіна коф 12-13 був!!!
Pychnenko
На первый тайм: Жирона вышла играть на одной ноге. Ну и получила, как неудачник. Теперь будут знать о себе чуть больше. Жаль, что Кубка у них уже не будет. Это был бы сравнительно легкий трофей, не пойди они на этот урок.