Здолали лідера. Прометей здобув важку перемогу над Хапоелем

Український клуб вдруге у сезоні обіграв одного з лідерів групи А баскетбольного Єврокубку

6796
12
БК «Прометей»

У середу, 24 січня, БК «Прометей» (Україна) та БК «Хапоель Тель-Авів» (Ізраїль) зустрілися у черговому матчі регулярного сезону Єврокубка. Команди взяли високий темп з перших хвилин матчу. Першу чверть виграли «титани» із рахунком 29:22, однак друга 10-хвилинка залишилася за номінальними господарями. У підсумку на велику перерву команди пішли за невеликої переваги підопічних Ронена Гінзбурга – 56:52.

Третю чверть «Прометей» також програв, дозволивши «Хапоелю» вийти вперед у рахунку. Однак у завершальній 10-хвилинці «титани» знову перевернули все з ніг на голову та виграли її з перевагою у дев'ять очок. Українська команда здобула дев'яту перемогу в нинішньому сезоні Єврокубка. «Титани» можуть гарантувати собі місце в плей-оф, якщо у вечірньому матчі литовський «Вулвз» переможе італійську «Венецію». Якщо ж цього не трапиться, то у наступному турі «Прометей» у матчі з італійцями розв'язуватиме питання виходу в плей-оф.

Єврокубок. Група А.

«Хапоель Тель-Авів» (Ізраїль) – «Прометей» (Україна) – 105:113 (22:29, 30:27, 30:25, 23:32)

«Хапоель»: Манфорд (19 очок + 6 підбирань + 2 передачі), Каммінгс (12+1+4), Веллс (13+3+3), Бені (0+0+1), Тімор (8+1+3), Ангола (24+8+2), Гінат (14+5+2), Александер (8+4+0), Залмансон (7+1+1).

«Прометей»: Клавелл (19+5+2), Марч (27+4+4), Грей, Санон (4+1+2), Сидоров (0+0+2), Агада (19+7+6), Ткаченко, Кеннеді (8+1+2), Липовий (11+5+2), Балвін (16+6+3), Одіасе (9+3+0).

Арена: «Александр Ніколіч Холл» (Бєлград, Сербія)