Київська команда помірялася силами з «Малішево» з Косово

435
0
ФК Оболонь Київ

Київська «Оболонь» на передсезонному зборі в Туреччині провела товариський матч із командою «Малішево» з Косово.

Головний тренер «пивоварів» Валерій Іващенко задіяв у двох таймах два різні склади команди.

Доля поєдинку вирішилася наприкінці другої її половини. Спочатку Дрілон Хазроллай на 86-й хвилині забив ударом зі штрафного, а за хвилину Ерйон Моріна втік віч-на-віч з Олександром Рибкою і встановив остаточний результат. 0:2 – «Оболонь» програла.

Оболонь – Малішево (Косово) – 0:2

Голи: Хазроллай 86, Моріна 87

Оболонь: Федорівський (Рибка, 46), Осман (Прокопенко, 46), Приймак (Карась, 46), Дубко (Вовкун, 46), Нагієв (Грисьо, 46), Суханов (Груша, 46), Мороз (Запорожець, 46), Черненко (Косовський, 46), Слободян (Краснопір, 46), Мединський (Чернов, 46), Тарануха (Вишневський, 46).

Наступний поєдинок на турецькому зборі «Оболонь» проведе в четвер, 25 січня. Суперник – клуб «Дукаджині» з Косово. Початок гри - об 11:00 за київським часом.