У кого 9.2? Стала відома оцінка Мудрика за матч Челсі у Кубку ліги

Українець відіграв перший тайм

47964
17
Getty Images/Global Images Ukraine. Михайло Мудрик

У вівторок, 23 січня, відбувся другий матч 1/2 фіналу Кубка англійської ліги з футболу, в якому зіграли лондонський «Челсі» та «Мідлсбро». «Пенсіонери» розгромили суперника з рахунком 6:1 та за підсумками двох матчів стали першими фіналістами турніру.

У стартовому складі «Челсі» вперше за два матчі з'явився Михайло Мудрик. За перший тайм українець результативними діями не відзначився та отримав жовту карту на 12 хвилині за розмови з арбітром. Після перерви вінгера замінили. Статистичний портал WhoScored оцінив виступ Мудрика в 6.9 балів.

Головним героєм зустрічі став Коул Палмер, який оформив дубль. Його було оцінено в 9.2 бала.

Оцінки за матч Челсі – Мідлсбро від WhoScored

(384)

Коментарі 17
Влад Тараненко
6.9 за те що за весь тайм торкнувся м'яча 4 рази і всі 4 рази його у нього вібідрали через 2 секунди?
Iigor6583
Цей фінт Мудрика, йти напролом на декількох соперників вже всім надоїв. Після кожного з них втрата м'яча. Це як в Ярмоли, фінт під ліву ногу з підскоком.Потрібно поімпрозувати, віддати мяч ближньому, самому відкритися на вільне місце, і т.д., і т.п. Бо на одному фінті далеко не заїдеш.
Boodya
Гірше них тільки воротар, але то й зрозуміло, цілий матч без роботи, та ще й примудрився гол пропустити
Dmytro11q
Чого ви в того Мудрика вчепилися? Він що, один по полю бігав? "Міддлсбро" мало не половину м'ячів сам собі привіз. Теж мені, "експерти".  Енцо не завадило б все ж таки мати очі на потилиці. Тоді б він до свого активу міг би записати асист, а не удар, який до того ще й виявився безрезультатним.
Remark
Без результативний Мудрик!
ЖОРА Жора124
Тепер всі видехніть!!! І вболіваем за Даяну!!!)))
Подивимся матч збірної!!! Мій прогноз пас предгольовий!)))
kadaad
Мудрик нулячий, постоянно теряет мяч или отдает не точные передачи. Толку от него как от козла молока.