Власник Прометея фінансуватиме футбольний клуб Першої ліги
У «Буковини» з’явиться новий спонсор

Як стало відомо Sport.ua, власник баскетбольного та волейбольного клубу «Прометей» Володимир Дубинський має намір взяти під свою опіку чернівецьку «Буковину».
Після початку вторгнення Дубинський осів у Чернівцях. Він фінансово підтримує місцевий клуб «Буковина».
За нашою інформацією, український бізнесмен хоче побудувати амбітний футбольний клуб на Буковині і готовий вкладати у розвиток інфраструктури та вкладати гроші в склад команди.
Зараз власником клубу є Громадська організація «ФСК Буковина» (13 членів) при підтримці Чернівецької міської ради Чернівецької ОДА. Дубинський має намір стати власником клубу.
У нинішньому сезоні «Буковина» виступає у Першій лізі. У другій частині сезону команда Андрія Мельничука виступатиме у групі вибування.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ


Абдулайє Дукуре провокував фанатів червоних, Кертісу Джонсу це не сподобалося


Легенда київського «Динамо» 90-х – гість «Старої школи»




