Чи пройшов Єгипет без Салаха? Драматична розв'язка для Гани у Кубку Африки

Мозамбік забив два голи після 90-ї хв і практично вибив Гану з турніру

4113
1

Увечері 22 січня драматично завершився турнір групи B у Кубку африканських націй, що проходить у Кот-д'Івуарі.

Збірна Кабо-Верде зіграла внічию з Єгиптом із рахунком 2:2. Мохамед Салах не міг допомогти команді через травму та спостерігав за матчем з трибуни.

При рахунку 1:1 Мостафа Мохамед вивів Єгипет вперед на 90+3 хвилині, проте Брайан Тейшейра зрівняв рахунок на 90+9 хв (2:2).

В іншому матчі ігрового дня збірна Гани з дублем Джордана Айю (обидва м'ячі – з пенальті) мала комфортну перевагу над Мозамбіком, однак у результаті втратила важливі два очки (2:2), при цьому Мозамбік забив обидва голи після 90-ї хвилини!

Кабо-Верде виграв групу з 7 очками, Єгипет з 3 балами також вийшов до 1/8 фіналу. Далі фінішували: Гана та Мозамбік (по 2 пункти). Шанси Гани вийти далі, ставши однією з найкращих третіх команд, є дуже низькими.