| Оновлено 24 сiчня 2024, 03:57
3310
1

Український кошмар Севільї, повернення Зінченка і провал Забарного

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах

3310
1
Getty Images/Global Images Ukraine. Артем Довбик

На вихідних відбувся тур у провідних чемпіонатах Європи. Підбиваємо підсумки для наших співвітчизників із топ-ліг.

Забарний не стримав Дарвіна Нуньєса

«Борнмут» був вдома розгромлений «Ліверпулем» – 0:4.

У першому таймі команди голів не забивали, а після перерви господарі посипалися.

Ілля Забарний вийшов в основному складі та звично відіграв повний матч. У першому таймі український центральний захисник, як і вся оборона «Борнмута», діяли дуже надійно та організовано. Серйозних шансів у гостей не було.

Відразу після перерви Забарний втратив Дарвіна Нуньєса. Проста стіночка у виконанні гравців «Ліверпуля» призвела до виходу уругвайського нападника на ворота. Забарний опікав якраз Дарвіна та втратив свою позицію.

Getty Images/Global Images Ukraine. Ілля Забарний і Дарвін Нуньєс

У випадку із другим голом Ілля програв верхове єдиноборство Дарвіну, що призвело до виходу на ворота господарів Діогу Жоти та результативного удару португальця.

У випадку із четвертим голом – Забарний залишився за спиною у Дарвіна, який більярдним ударом від стійки замкнув флангову передачу.

За оцінками статистичних порталів, український захисник став одним із найгірших гравців у складі господарів.

«Борнмут» посідає 12-ту позицію в АПЛ із 25-ма очками.

Повернення Зінченка після травми

«Арсенал» не мав жодних проблем із «Крістал Пелес» – 5:0.

В першому таймі «каноніри» забили двічі, а після перерви довели справу до розгрому.

Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Зінченко і Мікель Артета

Олександр Зінченко одужав після травми та відіграв весь матч. Передача українського легіонера призвела до кутового, з якого був відкритий рахунок у матчі. У другому таймі Олександр бив із меж штрафного майданчику, але захисник «Крістал Пелес» завадив українцю нормально завдати удар.

Загалом, Зінченко був доволі активний у конструктивних діях, багато працював із м'ячем. У захисті майже не мав жодної роботи.

«Арсенал» перебуває на третій сходинці АПЛ. Відстань до лідера «Ліверпуля» складає 5 очок.

Ярмолюк вийшов у доданий час

«Брентфорд» вдома переміг «Ноттінгем Форест» – 3:2.

Гості забили швидкий гол, але ще у першому таймі «бджоли» відзначилися двічі. Після перерви команди обмінялися забитими м'ячами.

Єгор Ярмолюк вийшов на поле у доданий час. Український півзахисник загалом провів на полі 3 хвилини. За відведений час Єгор ніяк не зміг себе проявити. Вихід на поле Ярмолюка носив тактичний характер – Томас Франк хотів потягнути час та збити темп гри.

«Брентфорд» зміг перервати свою безвиграшну серію. Команда Ярмолюка перебуває на 14-му місці із 22-ма очками.

Зворотня заміна Яремчука

«Валенсія» на «Местальї» мінімально здолала «Атлетік» – 1:0.

Єдиний гол у матчі забив Уго Дуро на початку другого тайму.

Роман Яремчук з'явився на полі на 14-й хвилині замість травмованого Серхіо Каноса. Наприкінці першого тайму після розіграшу кутового Роман бив у ближній кут, але воротар басків врятував свою команду, відбивши удар українця ногою.

У другому таймі Яремчук небезпечно вийшов на ворота гостей. Український нападник хотів віддати поперечний пас на партнера, який знаходився у більш зручній позиції, але захисник «Атлетіка» заблокував пас українського форварда. Яремчук відверто не розібрався у моменті.

На 83-й хвилині Рубен Бараха провів зворотню заміну та посадив на лаву українського форварда. Роман уже виглядав втомленим.

Довбик та Циганков забивають

Getty Images/Global Images Ukraine. Віктор Циганков забиває в ворота Севільї

«Жирона» не мала жодних проблем у матчі проти «Севільї» – 5:1.

Андалузці вийшли вперед, але після чого пропустили 5 голів.

Довбик за 6 хвилин оформив хет-трик. Спочатку український нападник замкнув головою флангову передачу від Савіо. Серхіо Рамос намагався врятувати ситуацію, але досвідчений захисник вибив м'яч вже з-за лінії воріт.

У випадку із другим голом використав передачу від партнера та не залишив шансів воротареві ударом метрів із 10-ти в один дотик. Український нападник залишився один перед воротами без жодної опіки.

Третій гол – прийняв довгу передачу зі своєї половини поля. З флангу дійшов до штрафного суперника та дальнім ударом пробив у нижній кут воріт андалузців. Захисники «Севільї» абсолютно не заважали Артему.

У першому таймі Артем мав можливість забивати ще четвертий, але на лінії воротарського відіграв п'ятою на Крістіана Порту, який пробив вище воріт.

Циганков був не такий яскравий. У першому таймі український півзахисник міг забити гол, але не приборкав м'яч у штрафному майданчику суперника. М'яч зірвався із ноги Віктора.

На початку другого тайму Циганков закрив питання переможця матчу. Колишній лідер «Динамо» завершив стрімку атаку каталонців в один дотик. Вінгеру «Жирони» з декількох метрів потрібно було переграти воротаря гостей, з чим він успішно впорався.

«Жирона» лідирує у Ла Лізі. Каталонці випереджають «Реал» на одне очко, але мадридці мають гру в запасі.

Слабка гра Маліновського

«Дженоа» в гостях переміг аутсайдера «Салернітану» – 2:1.

Господарі забили на старті поєдинку, але «грифони» змогли здобути вольову перемогу.

Руслан Маліновський вийшов у старті та відіграв повний поєдинок. Наприкінці першого тайму Руслан із далекої відстані перевірив Франсіско Очоа, але мексиканський ветеран впорався з ударом. Руслан намагався брати на себе диспетчерські функції, але його передачі не завжди знаходили підтримку у партнерів. Не так часто Маліновський перебував із м'ячем, потрібно було багато працювати на оборону.

Статистичні портали зовсім не оцінили гру Руслана, поставивши йому одну із найнижчих оцінок у складі обох команд.

«Дженоа» посідає 11-те місце із 25-ма очками.

Травма Коваленка

«Емполі» розгромив «Монцу» – 3:0. Віктор Коваленко пропустив гру через травму.

«Реал» вдома здобув вольову перемогу над «Альмерією» – 3:2. Андрій Лунін провів весь матч на лаві запасних.

«Страсбург» переміг у Кубку Франції «Клермон Фут» – 3:1. Едуард Соболь не потрапив до заявки своєї команди.