Ковзани. Канада та США виграли гонку переслідування ЧЧК-2024

У чоловічих перегонах американці випередили канадців на 0.04 секунди

156
0

У заключний, третій день чемпіонату чотирьох континентів 2024 року з ковзанярського спорту в американському Солт-Лейк-Сіті перші комплекти нагород розіграли у командній гонці переслідування.

Жіночу гонку без проблем виграла команда Канади. Валері Мальте, Ісабелль Вейдманн та Івані Блонден вийшли на доріжку у другій парі та «привезли» японкам Юні Онодері, Момоці Хорікаві та Сумире Кікучі, які стали другим, понад 3.5 секунди. Замкнули призову трійку місцеві спортсменки Грета Маєрс, Джорджія Біркеланд та Анна Куїнн.

Підсумковий результат

У чоловіків у заочній боротьбі за перше місце американці Ітан Сепуран, Емері Леман та Кейсі Доусон на 0.04 секунди випередили канадців Коннора Хау, Антуана Желіна-Больє та Хейдена Маєра. Третіми стали японці Сейтаро Ічінохе, Шому Сасакі та Ріку Цучія.