5931
5

«У нас вкрали матч». Альмерія обурена суддівством у грі з Реалом

Команда вела у рахунку 2:0

Головний аутсайдер сезону Ла Ліги «Альмерія» на старті другого тайму вигравала у «Реала» з рахунком 2:0, але у підсумку поступилася 2:3, пропустивши третій гол на 90+9 хвилині.

Представники «Альмерії» обурені роботою арбітра у цій зустрічі.

«Хтось вирішив, що нам не можна перемогти «Реал», – сказав захисник Марк Пубілл, відзначивши і 11 компенсованих хвилин, і пенальті для «Реала», і гол, який не зарахували у ворота мадридців, і гру рукою Вінісіуса під час другого м'яча суперника.

«У нас просто вкрали матч. Багато кажуть, що у нас тут найкраща ліга у світі... Ми у світлових роках від цього статусу з таким суддівством. Одна річ, коли судді не допомагають тобі, але ця ситуація виходить за межі. Ла Ліга суттєво відстає від АПЛ», – вважає хавбек Гонсало Мелеро.

Тренер «Альмерії» Гаїска Гарітано відмовився докладно коментувати роботу арбітрів, заявивши, що «ліга карає нас за критику».