Екстраліга. Кардинал програв Енергії, нічия у київському дербі

Відбулися чотири матчі чемпіонату України з футзалу

451
0
ФК Кардинал Рівне

Сьогодні, 20 січня, відбулися чотири матчі 18 туру української футзальної Екстраліги.

Рівненський «Кардинал» зазнав чергової поразки. Цього разу – в гостях від львівської «Енергії». Господарі вже на восьмій хвилині повели 2:0. «Кардинал» відносно швидко відіграв один м'яч, але більше не зміг. А львів'яни на початку другого тайму забили третій гол, встановивши остаточний рахунок зустрічі.

Столичне дербі між «Авророю» та «ХІТом» завершилося результативною нічиєю. Відразу три голи було забито протягом однієї хвилини на початку першого тайму, а Юрій Сагайдачний із «Аврори» зробив хет-трик і вийшов на друге місце у рейтингу снайперів Екстраліги.

Івано-франківський «Ураган» удома обіграв «Сокіл» із Хмельницького. Гості змогли відігратися, програючи 0:2, але наприкінці зустрічі «Ураган» забив три голи за чотири хвилини, зокрема дубль зробив Петро Шотурма.

А львівському «in.IT» не допоміг хет-трик Віталія Рябоконя. У надрезультативному матчі перемогу здобув «Харків», у складі якого забили п'ятеро гравців, а Едуард Нагорний зробив дубль.

Екстраліга, 18-й тур

20 січня

Енергія (Львів) – Кардинал (Рівне) – 3:1 (2:1)
Голи: Кузь, 1, Зварич, 8, Пелех, 22 – Малиновський, 13.

Аврора (Київ) – ХІТ (Київ) – 4:4 (4:2)
Голи: Сагайдачний, 2, Семенченко, 2, Сагайдачний, 12, Сагайдачний, 14 – Журба, 8, Педяш, 8, Подлюк, 34, Педяш, 38.

Ураган (Івано-Франківськ) – Сокол (Хмельницький) – 5:2 (2:2)
Голи: Британ, 12, Швед, 17, Шотурма, 34, Корсун, 36, Шотурма, 38 – Сохорук, 18, Абзалов, 20.

Харків – in.IT (Львів) – 6:5 (1:2)
Голи: Крюков, 18, Малюк, 32, Нагорний, 34, Калашник, 35, Остріков, 37, Нагорний, 39 – Рябоконь, 11, Білюк, 14, Рябоконь, 32, Мурин, 38, Рябоконь, 39.