Ковзани. Такагі та Хау стали чемпіонами чотирьох континентів на 1500 метрів

19-річна Грета Маєрс уперше в кар’єрі піднялася на подіум дорослих змагань

121
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Коннор Хау

Гонка на 1500 метрів стала першою індивідуальною дистанцією чемпіонату чотирьох континентів 2024 року, який розпочався в американському Солт-Лейк-Сіті.

Жіночу гонку виграла світова рекордсменка та абсолютна лідер сезону 2023/24 на цій дистанції Міхо Такагі. На чемпіонаті чотирьох континентів вона також була недосяжною для суперниць із результатом 1:52.37, своїм найкращим часом у нинішньому сезоні. Досвідчена Міа Манжанелло, яка посіла друге місце, програла японці 2.74 секунди. Для 34-річної американки цей подіум став п'ятим у кар'єрі на чемпіонатах чотирьох континентів. А третє місце посіла ще одна спортсменка зі США, 19-річна Грета Маєрс, яка встановила особистий рекорд на цій дистанції, 1:55.86 і виграла медаль такого рівня вперше у кар'єрі.

Підсумковий результат

У чоловічій гонці японець Рьота Кодзіма вийшов на лід першим і відразу поставив час, який здавався недосяжним для інших ковзанярів. Але в передостанній, восьмій парі 23-річний Коннор Хау з Канади зняв з результату Кодзіми майже півтори секунди та здобув переконливу перемогу. При цьому канадець став єдиним, хто зміг вибігти з 1 хвилини та 44 секунд. Цікаво, що Хау виступав на чемпіонаті чотирьох континентів уперше у кар'єрі. А в останній парі на лід вийшов місцевий спортсмен Емері Леман. До результату Хау він наблизитися не зміг, але відправив японського ковзаняра на третє місце, випередивши його майже на секунду. Цікаво, що Кодзіма міг навіть не потрапити на подіум — кореєць Чхан Дже Вон, який біг у парі з Леманом, програв японцеві 0.002 секунди.

(2)

Ф'юрі зізнався, чому відмовився проводити дуель поглядів з Усиком
Бокс | 17 травня 2024, 06:31 7

Бій за титул абсолютного чемпіона світу відбудеться в Ер-Ріяді (Саудівська Аравія)