З рахунком 3:1 львівські волейболісти завдали поразки польській «Богданці-ЛУК»

2224
0
plusliga.pl. Лучано Палонски

Сьогодні у місті Велюнь відбувся матч 17-го туру чоловічого чемпіонату Польщі з волейболу у Плюс Лізі. Український клуб «Барком-Кажани» (Львів) приймав команду «Богданка ЛУК» із Любліна, яка перед цим туром посідала 5 місце у турнірній таблиці. Цікаво, що у першому колі на майданчику суперників підопічні Угіса Крастіньша здобули перемогу у п'яти партіях.

Українці краще розпочали цю зустріч. З перших розіграшів вони стали частіше набирати очки і пішли від своїх опонентів у відрив – 5:2, 8:4. Після цього гра вирівнялася, але номінальні господарі майданчика зберігали невелику перевагу в три-чотири очки практично до самого кінця. Але, маючи потрійний сетбол за рахунку 24:21, наша команда дозволила гостям взяти чотири очки поспіль, «Богданка ЛУК» не тільки вирівняла становище, а й вийшла вперед 24:25. Далі команди поперемінно могли одним ударом завершити сет на свою користь і вдалося це львів'янам 29:27.

А ось початок другої партії гравці «Баркома-Кажани» відверто провалили 1:6. Довелося наздоганяти суперників і ближче до середини майже вдалося зробити – 8:9, 9:10. Проте зрівняти рахунок спочатку не вдалося, тож поляки знову відірвалися на кілька очок вперед – 10:13, 13:16. І лише з другої спроби наші волейболісти зрівняли рахунок 17:17. А що було потім, словами важко описати. Команди дуже довго з'ясовували стосунки, хто все ж таки сильніший. І на радість українських шанувальників волейболу виграли українці 37:35. Це було просто феєрично!

Напруженим вийшов й третій сет. Принаймні до рахунку 20:20, після чого волейболісти з Любліна взяли три очки поспіль, чим визначили підсумок партії – 22:25.

Все найцікавіше у четвертій партії знову відбувалося на останніх хвилинах. Після того, як суперники йшли врівень протягом всього сету, українці заробили матчбол за рахунку 24:23. Але відразу реалізувати його не вдалося, причому довелося відігравати два сетболи гостей – 24:25 та 25:26. І все ж таки з четвертої спроби наша команда вирвала перемогу 29:27.

А найкращим гравцем матчу був визнаний догравальник львів'ян аргентинський легіонер Лучано Палонськи (на фото), який набрав 25 очок.

У цій грі «Барком-Кажани» виступав у такому складі: Мойзе Гуйє (набрав 8 очок), Денніс Петровс (2), Лучано Палонськи (25), Владислав Щуров (10), Василь Тупчій (28), Ілля Ковальов (13) , Ярослав Пампушко (ліберо) – стартовий. На заміну виходили: Віталій Кучер (1), Крістерс Дардзанс (0), Олексій Головень (0).

Чемпіонат Польщі з волейболу. Плюс Ліга
17 тур. 19 січня. Велюнь (Польща)
«Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Богданка ЛУК» (Люблін, Польща)

3:1 (29:27, 37:35, 22:25, 29:27)

Після цієї гри у львів'ян стало 17 очок та 12 місце у турнірній таблиці. У наступному турі 24 січня «Барком-Кажани» зіграє у Гданську проти клубу «Трефл».